mybike v. 2.0... η επιστροφή fun - moto - fun
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


mybike v. 2.0... η επιστροφή fun - moto - fun
 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεσηΠροβολή Νέων Μηνυμάτων

 

 ΤΕ410 σε πολυ καλη τιμη για εντουρο!!!

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
OrEsTiS

OrEsTiS


Αριθμός μηνυμάτων : 116
Ηλικία : 42
Registration date : 14/01/2008

My Bike
Μοτό: HUSQVARNA TE610SM

ΤΕ410 σε πολυ καλη τιμη για εντουρο!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΤΕ410 σε πολυ καλη τιμη για εντουρο!!!   ΤΕ410 σε πολυ καλη τιμη για εντουρο!!! I_icon_minitimeΔευ Ιαν 14 2008, 19:32

ΤΕ410 σε πολυ καλη τιμη για εντουρο!!! T21162566012-auto


Επειδη ενας φιλος μας εδω στο φορουμ ζητησε μηχανακι σε προσιτη τιμη απο οτι καταλαβα για χωμα,του προτεινω μερικα πριονια.
TE-410cc Enduro με μίζα μοντ.2000,με 27.000 χιλιομετρα τιμη: 2.000 ευρω.
Απο καταστημα:22840 25135
(εβαλα και μια φωτογρ. να δειτε πως ειναι περιπου τα 410,δεν ειναι το συγκεκριμενο).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nikker1985

Nikker1985


Αριθμός μηνυμάτων : 202
Ηλικία : 38
Registration date : 12/01/2008

ΤΕ410 σε πολυ καλη τιμη για εντουρο!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΕ410 σε πολυ καλη τιμη για εντουρο!!!   ΤΕ410 σε πολυ καλη τιμη για εντουρο!!! I_icon_minitimeΔευ Ιαν 14 2008, 19:55

Eγώ δίνω το DRZ μου...μιάς και για λιγάκι δεν θα μπορώ να σηκώνομαι όρθιος στα πατάκια του...

Α ναι...και το γεγονός ότι είμαι φαντάρος.

Αλλά πολύ σύντομα με βλέπω να υποκύπτω στο κάλεσμα ενός Husqvarna η ενός ΚΤΜ.

Περιμένω να δω την τιμή του 690 Enduro...

Ρε συ Ορέστη...τι να ξοδεύουμε λεφτά σε minibikes...3 το πολύ θα τα οδηγήσουμε (αν τα οδηγήσουμε).

Δεν κάνουμε κανά power buy ΚΤΜ?Πάμε Αυστρία αεροπορικώς μία μέρα 12 άτομα και επιστρέφουμε οδικώς.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
OrEsTiS

OrEsTiS


Αριθμός μηνυμάτων : 116
Ηλικία : 42
Registration date : 14/01/2008

My Bike
Μοτό: HUSQVARNA TE610SM

ΤΕ410 σε πολυ καλη τιμη για εντουρο!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΕ410 σε πολυ καλη τιμη για εντουρο!!!   ΤΕ410 σε πολυ καλη τιμη για εντουρο!!! I_icon_minitimeΔευ Ιαν 14 2008, 20:32

Για τα mini-bikes καλα λες περιττο εξοδο ειναι,μην νομιζεις οτι εαν παμε στην Αυστρια θα μας τα αφησουν πολυ φθηνοτερα,εαν θελεις για χωμα καλυτερα παρε ενα φθηνο μεταχειρισμενο να κανεις την πλακα σου.
Αλλα και παλι δεν θελω να προτεινω στον κοσμο ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΟ ΔΥΝΑΤΟ μονοκυλινδρο,γιατι τα περισσοτερα εχουν φαει πολυ σκισιμο δυστυχως και ισως βγαλουν προβληματα,οποτε οποιος αγορασει θα πρεπει να ειναι πολυ προσεκτικος.
Εγω στην φαση που ειμαι θελω να κρατησω το 610 γιατι του χωνω λεφτα και ειναι κριμα να το δωσω,το εχω πολυ προσεγμενο,και επειδη τα δυνατα μονοκυλινδρα δεν πανε μακρινες βολτες σκεφτομαι μελλοντικα εαν αγορασω και αλλη μοτοσυκλετα να ειναι καποιο street,κατα προτιμηση R6-R1 η CBR600,εαν καταφερω να κρατησω και το 610 καλα θα εινιαι,αλλιως θα το δωσω το 610 ωστε να εχω το street για καθημερινη και ενα πριονι μονο για χωμα (η βαζω τροχους enduro στο 610 μου και το κραταω γιατι το αγαπαω).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΤΕ410 σε πολυ καλη τιμη για εντουρο!!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
mybike v. 2.0... η επιστροφή fun - moto - fun :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ :: Μοτοσυκλέτες :: HUSQVARNA-
Μετάβαση σε: