mybike v. 2.0... η επιστροφή fun - moto - fun
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


mybike v. 2.0... η επιστροφή fun - moto - fun
 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεσηΠροβολή Νέων Μηνυμάτων

 

 Ποσο μεγαλο μπουρδελο ειμαστε επιτελους?

Πήγαινε κάτω 
+10
petani
zak majol
lskostas
jony
Black Hornet
a$wto$
zero
mitsos84
spypetr
NR750
14 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
NR750

NR750


Αριθμός μηνυμάτων : 400
Ηλικία : 51
Τόπος : Μυτιληνη
Registration date : 13/01/2008

My Bike
Μοτό: VFR800 06 , XR250R 95

Ποσο μεγαλο μπουρδελο ειμαστε επιτελους? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ποσο μεγαλο μπουρδελο ειμαστε επιτελους?   Ποσο μεγαλο μπουρδελο ειμαστε επιτελους? I_icon_minitimeΤρι Ιαν 15 2008, 15:09

Παρακολουθουμε τις τελευταιες μερες απιστευτα πραγματα

Τιποτες και πουθεναδες (Ζαχοπουλος) επειδη ειναι γνωστοι του Πρωθυπουργου και της γυναικας του γινονται διαχειριστες του υπουργειου Πολιτισμου με τα τεραστια κονδυλια

κανουν οτι κανουν εκμεταλλευομενοι την θεση τους (δεν με αφορουν οι σεξουαλικες προτιμησεις τους)

παρασκηνιακα ο εμπιστος του Πρωθυπουργου (Ανδριανος νομιζω) συναλλασσεται με δημοσιαγραφους (και καλα)

Εισαγγελεας μεσω Βουλευτη ζητα την συναλλαγη με δημοσιογραφο (Τριανταφυλοπουλος) για την αποκρυψη εκατερωθεν παρανομιων

και ολα αυτα

ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΑΡΑΙΤΕΙΤΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΕΜΕΙΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΜΕ ΛΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΤΠΤ, ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙ ΤΗΝ ΒΡΩΜΙΑ,ΤΗΝ ΚΛΕΨΙΑ,ΤΗΝ ΔΙΑΦΘΟΡΑ,ΤΗΝ ΑΝΙΚΑΝΟΤΗΤΑ ΤΩΝ ΟΠΟΙΩΝ ΚΥΒΕΡΝΩΝΤΩΝ

αλλα θα μου πεις εγινε τπτ με το χρημαστηριο οταν φαγωθηκαν τα λ7 του κοσμακη ενω οι υπουργοι κραυγαζαν επενδυστε?

εγινε τπτ οταν εταιρεια κινητης τηλεφωνιας παρακολουθουσε τους παντες?



ΤΙ ΔΙΑΟΛΟ ΠΟΣΟ ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΑΣ ΕΙΜΑΣΤΕ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
spypetr

spypetr


Αριθμός μηνυμάτων : 485
Ηλικία : 50
Τόπος : Θεσσαλονίκη-κέντρο απόκεντρο
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: Triumph Daytona 955i

Ποσο μεγαλο μπουρδελο ειμαστε επιτελους? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποσο μεγαλο μπουρδελο ειμαστε επιτελους?   Ποσο μεγαλο μπουρδελο ειμαστε επιτελους? I_icon_minitimeΤρι Ιαν 15 2008, 15:11

Τουρλουμπούκι φίλε μου.
Και μιλάμε στην διαφθορά της εξουσίας, μπλεγμένοι και κανλάρχες με τους δημοσιογράφους τους....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://spypetr.blogspot.com/
NR750

NR750


Αριθμός μηνυμάτων : 400
Ηλικία : 51
Τόπος : Μυτιληνη
Registration date : 13/01/2008

My Bike
Μοτό: VFR800 06 , XR250R 95

Ποσο μεγαλο μπουρδελο ειμαστε επιτελους? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποσο μεγαλο μπουρδελο ειμαστε επιτελους?   Ποσο μεγαλο μπουρδελο ειμαστε επιτελους? I_icon_minitimeΤρι Ιαν 15 2008, 15:14

spypetr έγραψε:
Τουρλουμπούκι φίλε μου.
Και μιλάμε στην διαφθορά της εξουσίας, μπλεγμένοι και κανλάρχες με τους δημοσιογράφους τους....


Φιλε οι περισσοτεροι δημοσιογραφοι ειναι τσιρακια των ιδιοκτητων media οι οποιοι με την σειρα τους ειναι κρατος εν κρατη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NR750

NR750


Αριθμός μηνυμάτων : 400
Ηλικία : 51
Τόπος : Μυτιληνη
Registration date : 13/01/2008

My Bike
Μοτό: VFR800 06 , XR250R 95

Ποσο μεγαλο μπουρδελο ειμαστε επιτελους? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποσο μεγαλο μπουρδελο ειμαστε επιτελους?   Ποσο μεγαλο μπουρδελο ειμαστε επιτελους? I_icon_minitimeΤρι Ιαν 15 2008, 15:16

Θα μου πεις εγινε τπτ οταν καηκε ολη η Ελλαδα και ολοι δηλωναν αναρμοδιοι και ανημποροι

ενω φυσικα το νομικο πλαισιο εμμεσως ευνοουσε κατι τετοιο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mitsos84

mitsos84


Αριθμός μηνυμάτων : 254
Ηλικία : 39
Τόπος : αθηνα καλλιθεα
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό:

Ποσο μεγαλο μπουρδελο ειμαστε επιτελους? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποσο μεγαλο μπουρδελο ειμαστε επιτελους?   Ποσο μεγαλο μπουρδελο ειμαστε επιτελους? I_icon_minitimeΤρι Ιαν 15 2008, 15:22

ολα αυτα αγαπητε μου φιλε θα επρεπε να τα σκευτουμε οταν πηγαμε να ψυφισουμε!!!

τωρα πια ειναι αργα!!!

(αλλα ως γωστων δε μου αρεσουν οι πολιτικες συζητισεις οποτε αφινω το θεμα εδω...)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://mitsakos84.blogspot.com
NR750

NR750


Αριθμός μηνυμάτων : 400
Ηλικία : 51
Τόπος : Μυτιληνη
Registration date : 13/01/2008

My Bike
Μοτό: VFR800 06 , XR250R 95

Ποσο μεγαλο μπουρδελο ειμαστε επιτελους? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποσο μεγαλο μπουρδελο ειμαστε επιτελους?   Ποσο μεγαλο μπουρδελο ειμαστε επιτελους? I_icon_minitimeΤρι Ιαν 15 2008, 15:29

mitsos84 έγραψε:
ολα αυτα αγαπητε μου φιλε θα επρεπε να τα σκευτουμε οταν πηγαμε να ψυφισουμε!!!

τωρα πια ειναι αργα!!!



Ποιος σου ειπε οτι δεν το καναμε

και ποιος λεει οτι δεν πρεπει να σκεφτομαστε συνεχεια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zero

zero


Αριθμός μηνυμάτων : 39
Ηλικία : 47
Τόπος : Αθήνα Πολύγωνο
Registration date : 13/01/2008

My Bike
Μοτό: οντα ορνετ 600

Ποσο μεγαλο μπουρδελο ειμαστε επιτελους? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποσο μεγαλο μπουρδελο ειμαστε επιτελους?   Ποσο μεγαλο μπουρδελο ειμαστε επιτελους? I_icon_minitimeΤρι Ιαν 15 2008, 17:11

NR750 έγραψε:
?



ΤΙ ΔΙΑΟΛΟ ΠΟΣΟ ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΑΣ ΕΙΜΑΣΤΕ?

Εντελώς,

Βασικά όπως όλοι κι εγώ παρακολουθούσα χθές την εκπομπη του Τριανταφυλλόπουλου. Γενικά όπως το συνηθίζει είπε πολλά αλλα λίγα μπορεί να αποδείξει. Τελως πάντων, αυτό που άξιζε σε όλη την εκπομπή (τουλάχιστον όσο είδα εγώ)
ήταν ή τοποθέτηση του Καραγιαννίδη, τον οποία διάβαζα παλιά στον Φιλαθλο και γενικά τον εκτιμώ.

Ο άνθρωπος είπε 5 κουβέντες και έβαλε τα πράγματα στη θέση τους.

Τι είπε? Με λίγα λόγια είπε ότι δεν φταιει κανένας Ζαχόπουλος, καθώς αυτός ήταν τοποθετημένος από τον Καραμανλη. Επίσης δεν φταίει ο Καραμανλής γιατι και αυτός ειναι τοποθετημένος εκεί απο τον ελληνικό λαό. Εκλεγμένος.
Αρα πολυ απλά φταιει ο ψηφοφόρος. Αυτός ο τύπος, που ούσιαστικά είναι ό ίδιος διεφθαρμένος και συνεπώς θέλει μια διεφθαρμένη κυβέρνηση ώστε να μπορει να ζητάει και αυτός τα ρουσφέτια του.

Ουσιαστικά οι ψηφοφόροι διαφθείρουν την κυβέρνηση και όχι το αντίθετο.

Αν λοιπόν φιλε NR δεν ήμασταν στ αρχίδια μας, θα το είχαμε κάνει έκδηλο πολυ καιρό τωρα. Και ουσιαστικά όχι μόνο δεν είμαστε στ αρχιδια μας αλλα επικροτούμε αυτές τις πρακτικές.

Και μη μου πει κανεις ότι δεν είναι έτσι. Ας αναλογιστούμε δηλαδή πόσοι από εμάς δεν έχουε ζητήσει από κάποιο "βυσμα" μας έστω και κάτι "αθώο". Πόσοι?

Ο αδιάφθορος πρώτος τω λίθο βαλέτω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NR750

NR750


Αριθμός μηνυμάτων : 400
Ηλικία : 51
Τόπος : Μυτιληνη
Registration date : 13/01/2008

My Bike
Μοτό: VFR800 06 , XR250R 95

Ποσο μεγαλο μπουρδελο ειμαστε επιτελους? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποσο μεγαλο μπουρδελο ειμαστε επιτελους?   Ποσο μεγαλο μπουρδελο ειμαστε επιτελους? I_icon_minitimeΤρι Ιαν 15 2008, 18:27

Φιλε μας κυβερνανε και καλοζουνε απο τον ιδρωτα μας ανικανοι μακακες

οι οποιοι ειναι και κυριοι και μαγκες με την ανοχη και τον σταρχιδισμο μας

και δεν νομιζω οτι ολοι ειμαστε σαν τα μουτρα τους

απλα κοιταμε κοντοφθαλμα μονο την παρτη μας αγνοωντας οτι οι πραξεις των κυβερνωντων εχουν καθολικες επιπτωσεις στις ζωες τις δικες μας,των παιδιων μας και οσων αγαπαμε

δεν κανει να τους αφησουμε ανεμποδιστα να τα μαμησουν και να τα φανε ολα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NR750

NR750


Αριθμός μηνυμάτων : 400
Ηλικία : 51
Τόπος : Μυτιληνη
Registration date : 13/01/2008

My Bike
Μοτό: VFR800 06 , XR250R 95

Ποσο μεγαλο μπουρδελο ειμαστε επιτελους? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποσο μεγαλο μπουρδελο ειμαστε επιτελους?   Ποσο μεγαλο μπουρδελο ειμαστε επιτελους? I_icon_minitimeΤρι Ιαν 15 2008, 18:50

Btw τι τεραστιο εγω αυτος ο Τριανταφυλοπουλος

εγω που κανω αυτα,εγω που κανω τα αλλα

και ποσο αναγκη εχει το χειροκροτημα και την αποδοχη

δεν με πειθει

οταν θελεις να κανεις κατι το κανεις για την παρτη σου χωρις πολλες τυμπανοκρουσιες και διαφημιση
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
a$wto$

a$wto$


Αριθμός μηνυμάτων : 148
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: GSR600

Ποσο μεγαλο μπουρδελο ειμαστε επιτελους? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποσο μεγαλο μπουρδελο ειμαστε επιτελους?   Ποσο μεγαλο μπουρδελο ειμαστε επιτελους? I_icon_minitimeΤρι Ιαν 15 2008, 18:51

mitsos84 έγραψε:
ολα αυτα αγαπητε μου φιλε θα επρεπε να τα σκευτουμε οταν πηγαμε να ψυφισουμε!!!

τωρα πια ειναι αργα!!!

(αλλα ως γωστων δε μου αρεσουν οι πολιτικες συζητισεις οποτε αφινω το θεμα εδω...)

To ανησυχητικο για μενα ειναι οτι εχουν βρει τον τροπο να επιρεαζουν και να κατευθύνουν την κοινη γνωμη.Μεχρι και προγνωστικα βγαζουν εβδομαδες πριν τις εκλογες...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Black Hornet

Black Hornet


Αριθμός μηνυμάτων : 473
Ηλικία : 50
Τόπος : Keratsini City
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: Yamaha Fazer600 S2/abs

Ποσο μεγαλο μπουρδελο ειμαστε επιτελους? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποσο μεγαλο μπουρδελο ειμαστε επιτελους?   Ποσο μεγαλο μπουρδελο ειμαστε επιτελους? I_icon_minitimeΤρι Ιαν 15 2008, 21:15

Εγω το μονο που μου εκανε εντυπωση χτες ρε παιδια ηταν για κατι εκατομυρια ευρο που λεγανε χαλαρα....

βρεε που υπαρχουν τοσα λεφτααααααα

και μετα εγω για παραδειγμα θα πρεπει να πληρωνο τελη σηματος για να τα περνουν αυτοι???? cool.g cool.g
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jony

jony


Αριθμός μηνυμάτων : 169
Ηλικία : 51
Τόπος : Αιγαλεω
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: Aprilia pegaso 650

Ποσο μεγαλο μπουρδελο ειμαστε επιτελους? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποσο μεγαλο μπουρδελο ειμαστε επιτελους?   Ποσο μεγαλο μπουρδελο ειμαστε επιτελους? I_icon_minitimeΤετ Ιαν 16 2008, 00:59

Δυστυχως εδω κολλαει το...οποιον και να ψηφισουμε παλι αυτοι θα βγουνε.. knuppel2.g
Μωρε θελουνε μια th_moutza ολοι τους..... cool.g
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lskostas

lskostas


Αριθμός μηνυμάτων : 73
Ηλικία : 44
Registration date : 14/01/2008

Ποσο μεγαλο μπουρδελο ειμαστε επιτελους? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποσο μεγαλο μπουρδελο ειμαστε επιτελους?   Ποσο μεγαλο μπουρδελο ειμαστε επιτελους? I_icon_minitimeΤετ Ιαν 16 2008, 15:07

Παράθεση :
Ουσιαστικά οι ψηφοφόροι διαφθείρουν την κυβέρνηση και όχι το αντίθετο.



0 δεν ειναι ιδιες οι ευθυνες του απλου κοσμου με αυτους που τον διοικουν?


Προτιμω να ριξω το μεγαλυτερο ποσοστο ευθυνης σ αυτους που αποκρυπτουν
τα γεγονοτα η τα παρουσιαζουν οπως τους βολευει.

Παραμονες εκλογων και τα καναλια "σωπασαν" ισως την μεγαλυτερη καταστροφη της Ελλαδας τα τελευταια 50 χρονια...
Αν δειχναν πυροπληκτους ,την καμμενη παρνηθα θα εβγαιναν οι ιδιοι?

ο ελληνικος λαος φταιει στο οτι ξεχναει ευκολα και δεν σκεφτεται μακροπροθεσμα...

Προσεξε λεω ο λαος, οχι οι μαλακες που βγηκαν με την mercedes και τα suv
στο Συνταγμα στις 16 το βραδυ...


Κατα τ αλλα μπραβο x_nr συμφωνω σ αυτο που λες με τον Τριανταφυλλοπουλο (αν και οντως εχει πει πολλα.)




αλλα οταν ειδα το τιτλο του θρεντ νομισα οτι αναφεροσουν στο εργοστασιο με τα φτερα happy2. happy2. hump.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NR750

NR750


Αριθμός μηνυμάτων : 400
Ηλικία : 51
Τόπος : Μυτιληνη
Registration date : 13/01/2008

My Bike
Μοτό: VFR800 06 , XR250R 95

Ποσο μεγαλο μπουρδελο ειμαστε επιτελους? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποσο μεγαλο μπουρδελο ειμαστε επιτελους?   Ποσο μεγαλο μπουρδελο ειμαστε επιτελους? I_icon_minitimeΤετ Ιαν 16 2008, 22:05

Και ενω στρεφουν την προσοχη του κοσμου σε κλειδαροτρυπες,ροζ DVD και καυτα ερωτηματα του στυλ ποιος εδωσε το DVD kaaaala.

περνα σχεδον απαρατηρητη η ουσια του θεματος


Με τι κριτηρια ο πρωθυπουργος διοριζει τετοιους καραγκιοζηδες σε τετοιες θεσεις κλειδια?

Γιατι τα media προσπαθουν να απεμπλεξουν μονιμως τον πρωθυπουργο απο τις ευθυνες του?

Πως γινεται καποιοι να μιλανε σχεδον στον χαβαλε για ποσα της ταξης των 5 εκ € ενω για την μεγαλη πλειοψηφια του κοσμου η ακριβεια ειναι δυσβασταχτη?

Τι διαολο κοινωνια ειμαστε οταν η απαξιωση της πολιτικης,δικαιοσυνης και γενικα των θεσμων εχει φτασει σε τετοια επιπεδα που ο κοσμος νοιωθει πλεον εντελως απροστατευτος?

Γιατι ωθουν τον κοσμο να μην ενδιαφερεται για τπτ αλλο πλην της παρτης του?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zak majol

zak majol


Αριθμός μηνυμάτων : 268
Ηλικία : 46
Τόπος : under the water/Πειραιάς
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: suzuki vstrom 650abs

Ποσο μεγαλο μπουρδελο ειμαστε επιτελους? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποσο μεγαλο μπουρδελο ειμαστε επιτελους?   Ποσο μεγαλο μπουρδελο ειμαστε επιτελους? I_icon_minitimeΠεμ Ιαν 17 2008, 03:26

Εχουμε τους πολιτικούς που μας αξίζουν.Αυτούς θέλουμε ...αυτούς έχουμε.
Σε άλλες χώρες έχουν καλύτερους γιατί θέλουν καλύτερους.ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ.


υγ Μητσάκο ,το να μην ασχολείσαι με πολιτικά είναι αυτό που θέλουν.Αυτό επιδιώκουν.Ένα σύνολο με μυαλό πουρέ,που δεν πάει να ψηφίσει ...είναι κολλημένο στην τηλεόραση και δεν ασχολείται. Ώστε να βγάζουν αυτούς που θέλουν και να κάνουν ό,τι θέλουν(Στην Αμερική ήδη δουλεύει το σύστημα)...σε περιμένω εκεί έξω...στο πεζοδρόμιο knuppel2.g (το ρόπαλο δεν είναι για σένα)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
petani

petani


Αριθμός μηνυμάτων : 450
Ηλικία : 62
Τόπος : Περιστερι
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: FAZER 1000

Ποσο μεγαλο μπουρδελο ειμαστε επιτελους? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποσο μεγαλο μπουρδελο ειμαστε επιτελους?   Ποσο μεγαλο μπουρδελο ειμαστε επιτελους? I_icon_minitimeΠεμ Ιαν 17 2008, 03:35

zak majol έγραψε:
Εχουμε τους πολιτικούς που μας αξίζουν.Αυτούς θέλουμε ...αυτούς έχουμε.
Σε άλλες χώρες έχουν καλύτερους γιατί θέλουν καλύτερους.ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ.


υγ Μητσάκο ,το να μην ασχολείσαι με πολιτικά είναι αυτό που θέλουν.Αυτό επιδιώκουν.Ένα σύνολο με μυαλό πουρέ,που δεν πάει να ψηφίσει ...είναι κολλημένο στην τηλεόραση και δεν ασχολείται. Ώστε να βγάζουν αυτούς που θέλουν και να κάνουν ό,τι θέλουν(Στην Αμερική ήδη δουλεύει το σύστημα)...σε περιμένω εκεί έξω...στο πεζοδρόμιο knuppel2.g (το ρόπαλο δεν είναι για σένα)




+1000 ...........
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NR750

NR750


Αριθμός μηνυμάτων : 400
Ηλικία : 51
Τόπος : Μυτιληνη
Registration date : 13/01/2008

My Bike
Μοτό: VFR800 06 , XR250R 95

Ποσο μεγαλο μπουρδελο ειμαστε επιτελους? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποσο μεγαλο μπουρδελο ειμαστε επιτελους?   Ποσο μεγαλο μπουρδελο ειμαστε επιτελους? I_icon_minitimeΠεμ Ιαν 17 2008, 11:33

Πασο οποτε ας κοιμηθουμε ησυχοι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zero

zero


Αριθμός μηνυμάτων : 39
Ηλικία : 47
Τόπος : Αθήνα Πολύγωνο
Registration date : 13/01/2008

My Bike
Μοτό: οντα ορνετ 600

Ποσο μεγαλο μπουρδελο ειμαστε επιτελους? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποσο μεγαλο μπουρδελο ειμαστε επιτελους?   Ποσο μεγαλο μπουρδελο ειμαστε επιτελους? I_icon_minitimeΠεμ Ιαν 17 2008, 11:44

zak majol έγραψε:
Εχουμε τους πολιτικούς που μας αξίζουν.Αυτούς θέλουμε ...αυτούς έχουμε.
Σε άλλες χώρες έχουν καλύτερους γιατί θέλουν καλύτερους.ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ.



α γειά σου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zero

zero


Αριθμός μηνυμάτων : 39
Ηλικία : 47
Τόπος : Αθήνα Πολύγωνο
Registration date : 13/01/2008

My Bike
Μοτό: οντα ορνετ 600

Ποσο μεγαλο μπουρδελο ειμαστε επιτελους? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποσο μεγαλο μπουρδελο ειμαστε επιτελους?   Ποσο μεγαλο μπουρδελο ειμαστε επιτελους? I_icon_minitimeΠεμ Ιαν 17 2008, 12:01

NR750 έγραψε:
Πασο οποτε ας κοιμηθουμε ησυχοι

Βασικά το 90% ήδη κοιμάται ήσυχο. Οι υπόλοιποι το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι να τα έχουμε καλά με τον εαυτό μας τουλάχιστον. Να πράτουμε όπως νίωθουμε, όσο μας παιρνει και να τα χώνουμε όσο μπορούμε.

Δυστυχώς εγώ δεν βλέπω άλλη προόπτική. Όπως έχω ξαναπεί έδώ είμαστε μια χώρα Μπανανία με Ευρωπαϊκο μανδύα. Σε οποιαδήποτε άλλη χώρα του πολιτισμένου κόσμου, με τέτοια σκάνδαλα (όχι μόνο αυτά που τρέχουν τώρα, αλλα και προηγούμενα) θα είχε γίνει επανάσταση.

Εδώ έχουμε γίνει πιο Αμερικάνοι από τους Αμερικάνους. Μαμ κακά και νάνι. Α και μπουζούκια. Αυτά αν έχουμε είμαστε οκ.

Τραγικά πράγματα συμβαίνουν αλλα δεν τρέχει και τίποτα. Υπάρχουν άνθρωποι που πάνε φυλακή για 500 ευρώ. Και άλλοι που καβατζώνουν μύρια από την τσέπη μας, αλλα δεν τρέχει και τίποτα.

Το πιό εκνευριστικό είναι ότι όταν σκάει ένα σκάνδαλο γίνεται της καρίολας για κάνα μήνα , στο τέλος δεν την πληρώνει κανείς, ώς δια μαγέιας δεν υπάρχουν υπαιτιοι, και εντέλει το ξεχνάμε όλοι. crazy. crazy. crazy.

Τέλος πάντων έχω κουραστεί να τα λέω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NR750

NR750


Αριθμός μηνυμάτων : 400
Ηλικία : 51
Τόπος : Μυτιληνη
Registration date : 13/01/2008

My Bike
Μοτό: VFR800 06 , XR250R 95

Ποσο μεγαλο μπουρδελο ειμαστε επιτελους? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποσο μεγαλο μπουρδελο ειμαστε επιτελους?   Ποσο μεγαλο μπουρδελο ειμαστε επιτελους? I_icon_minitimeΠεμ Ιαν 17 2008, 12:38

zero έγραψε:
NR750 έγραψε:
Πασο οποτε ας κοιμηθουμε ησυχοι

Βασικά το 90% ήδη κοιμάται ήσυχο. Οι υπόλοιποι το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι να τα έχουμε καλά με τον εαυτό μας τουλάχιστον. Να πράτουμε όπως νίωθουμε, όσο μας παιρνει και να τα χώνουμε όσο μπορούμε.

Δυστυχώς εγώ δεν βλέπω άλλη προόπτική. Όπως έχω ξαναπεί έδώ είμαστε μια χώρα Μπανανία με Ευρωπαϊκο μανδύα. Σε οποιαδήποτε άλλη χώρα του πολιτισμένου κόσμου, με τέτοια σκάνδαλα (όχι μόνο αυτά που τρέχουν τώρα, αλλα και προηγούμενα) θα είχε γίνει επανάσταση.

Εδώ έχουμε γίνει πιο Αμερικάνοι από τους Αμερικάνους. Μαμ κακά και νάνι. Α και μπουζούκια. Αυτά αν έχουμε είμαστε οκ.

Τραγικά πράγματα συμβαίνουν αλλα δεν τρέχει και τίποτα. Υπάρχουν άνθρωποι που πάνε φυλακή για 500 ευρώ. Και άλλοι που καβατζώνουν μύρια από την τσέπη μας, αλλα δεν τρέχει και τίποτα.

Το πιό εκνευριστικό είναι ότι όταν σκάει ένα σκάνδαλο γίνεται της καρίολας για κάνα μήνα , στο τέλος δεν την πληρώνει κανείς, ώς δια μαγέιας δεν υπάρχουν υπαιτιοι, και εντέλει το ξεχνάμε όλοι. crazy. crazy. crazy.

Τέλος πάντων έχω κουραστεί να τα λέω.


Ξανα πασο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
spdphoto

spdphoto


Αριθμός μηνυμάτων : 47
Ηλικία : 49
Τόπος : Κερατέα, Αττική
Registration date : 15/01/2008

My Bike
Μοτό: TDM 900

Ποσο μεγαλο μπουρδελο ειμαστε επιτελους? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποσο μεγαλο μπουρδελο ειμαστε επιτελους?   Ποσο μεγαλο μπουρδελο ειμαστε επιτελους? I_icon_minitimeΠεμ Ιαν 17 2008, 12:56

Δυστυχώς δεν είναι καλοκαίρι... Θα άναβαν μια φωτιά στον Υμηττό, θα άφηναν σπίτια και ανθρώπους να καούν, και να σου πω εγώ για πότε θα ξεχνούσαμε το όλο θέμα Ζαχόπουλου και Ροζ ΔΒΔ... Αλλά δεν τους βοήθησε ο καιρός αυτή τη φορά.... και ο προθυπουργάρας τουμπεκί...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.spdphoto.gr
zak majol

zak majol


Αριθμός μηνυμάτων : 268
Ηλικία : 46
Τόπος : under the water/Πειραιάς
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: suzuki vstrom 650abs

Ποσο μεγαλο μπουρδελο ειμαστε επιτελους? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποσο μεγαλο μπουρδελο ειμαστε επιτελους?   Ποσο μεγαλο μπουρδελο ειμαστε επιτελους? I_icon_minitimeΠεμ Ιαν 17 2008, 15:33

NR750 έγραψε:
Πασο οποτε ας κοιμηθουμε ησυχοι
Άν αυτό κατάλαβες από αυτό που είπα ,πάω και εγώ πάσο...ψάξε λίγο τα πόστ μου και θα δείς την άποψη που έχω...είναι εμφανέστατη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
OrestisJames




Αριθμός μηνυμάτων : 36
Ηλικία : 31
Registration date : 14/01/2008

My Bike
Μοτό:

Ποσο μεγαλο μπουρδελο ειμαστε επιτελους? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποσο μεγαλο μπουρδελο ειμαστε επιτελους?   Ποσο μεγαλο μπουρδελο ειμαστε επιτελους? I_icon_minitimeΠεμ Ιαν 17 2008, 15:44

Bασικά όλοι οι διεφθαρμένοι (ανεξαιρέτως κομματος και ιδεολογίας) θέλουν ή shoot. ή shoot. ......
whistling.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Japanian




Αριθμός μηνυμάτων : 140
Ηλικία : 52
Τόπος : Περιστέρι City
Registration date : 17/01/2008

My Bike
Μοτό:

Ποσο μεγαλο μπουρδελο ειμαστε επιτελους? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποσο μεγαλο μπουρδελο ειμαστε επιτελους?   Ποσο μεγαλο μπουρδελο ειμαστε επιτελους? I_icon_minitimeΠεμ Ιαν 17 2008, 18:06

Δυστυχώς έχουμε μείνει λίγοι γραφικοί και τα συζητάμε εδώ μέσα.Ρε σεις το καλοκαίρι εγινε της κακομοίρας και πάλι παμψηφή βγήκανε τα λαμόγια.Οπότε τι να λέμε ρε παιδιά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zero

zero


Αριθμός μηνυμάτων : 39
Ηλικία : 47
Τόπος : Αθήνα Πολύγωνο
Registration date : 13/01/2008

My Bike
Μοτό: οντα ορνετ 600

Ποσο μεγαλο μπουρδελο ειμαστε επιτελους? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποσο μεγαλο μπουρδελο ειμαστε επιτελους?   Ποσο μεγαλο μπουρδελο ειμαστε επιτελους? I_icon_minitimeΠεμ Ιαν 17 2008, 18:12

Japanian έγραψε:
Δυστυχώς έχουμε μείνει λίγοι γραφικοί και τα συζητάμε εδώ μέσα.Ρε σεις το καλοκαίρι εγινε της κακομοίρας και πάλι παμψηφή βγήκανε τα λαμόγια.Οπότε τι να λέμε ρε παιδιά.

Που σαι ξέρω εσένανε, που σε ξέρω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ποσο μεγαλο μπουρδελο ειμαστε επιτελους?
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
mybike v. 2.0... η επιστροφή fun - moto - fun :: ΚΟΙΝΩΝΙΑ :: Επικαιρότητα-
Μετάβαση σε: