mybike v. 2.0... η επιστροφή fun - moto - fun
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


mybike v. 2.0... η επιστροφή fun - moto - fun
 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεσηΠροβολή Νέων Μηνυμάτων

 

 Apple Macintosh τροφοδοτικο?Ξερει κανεις?

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
^tasoulis^

^tasoulis^


Αριθμός μηνυμάτων : 176
Ηλικία : 47
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό:

Apple Macintosh τροφοδοτικο?Ξερει κανεις? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Apple Macintosh τροφοδοτικο?Ξερει κανεις?   Apple Macintosh τροφοδοτικο?Ξερει κανεις? I_icon_minitimeΤρι Ιαν 15 2008, 18:15

Προχθες επεσε στα χερια whistling. μου ενα μετ/σμενο apple macintosh powerbook G4 Lap top

Αλλα δεν ειχε το τροφοδοτικο του μαζι και ουτε τα cd του.

Ξερει κανεις αξιζει να ασχοληθω η τσαμπα τα λεφτα που εδωσα?
Ρωτησα για τροφοδοτικο και εχει 85ευρω Crying or Very sad

Σχετικα με το που θα κανω download τους drivers του κτλ ξερει κανεις?? think
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
spdphoto

spdphoto


Αριθμός μηνυμάτων : 47
Ηλικία : 49
Τόπος : Κερατέα, Αττική
Registration date : 15/01/2008

My Bike
Μοτό: TDM 900

Apple Macintosh τροφοδοτικο?Ξερει κανεις? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Apple Macintosh τροφοδοτικο?Ξερει κανεις?   Apple Macintosh τροφοδοτικο?Ξερει κανεις? I_icon_minitimeΤρι Ιαν 15 2008, 21:13

Φίλε, μπορείς να κατεβάσεις από τη σελίδα της apple, www.apple.com. Αν τα βρεις δύσκολα, ξέρω ένα φίλο που έχει φορητό G4, αλλά αυτή τη στιγμή είναι στο Ντουμπάι. Έρχεται μια στους 2 μήνες. Αν έχεις υπομονή.... Όσο για το τροφοδοτικό, δεν ξέρω τίποτα, μάλλον θα πρέπει να πάρεις ένα καινούργιο. Αλήθεια, πόσο το πήρες το μηχάνημα και από που? Τεχνικά χαρακτηριστικά?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.spdphoto.gr
^tasoulis^

^tasoulis^


Αριθμός μηνυμάτων : 176
Ηλικία : 47
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό:

Apple Macintosh τροφοδοτικο?Ξερει κανεις? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Apple Macintosh τροφοδοτικο?Ξερει κανεις?   Apple Macintosh τροφοδοτικο?Ξερει κανεις? I_icon_minitimeΤετ Ιαν 16 2008, 01:47

Λοιπον δεν ειναι καινουργιο απο οτι καταλαβα αλλα οι ανθρωποι ειναι μπροστα..
Βεβαια εχω ακουσει οτι μπορει σαν νουμερα να φαινονται λιγα σε επεξεργαστες ενοω Ghz κτλ αλλα δεν ξερω πως τα καταφερνουν και ειναι δυνατα παρολαυτα.

Ειναι powerbook G4 1Ghz 15Inch/cobo/60g/256ram
Μιλαμε εχει ολο αλουμινιο απ εξω και αυτο που μου αρεσει πολυ ειναι οταν αναβει το μηλαρακι στην πλατη του _rock-on

Το πηρα 130ευρω κατοπιν παζαριου,δεν ξερω ακομα αν εκανα μαλακια αλλα μου φανηκε καλο..(Το εχουνε σουφρωσει απο οτι καταλαβα)
Επρεπε να του ελεγα παρε 100ευρω και ειμαστε ενταξει kaaaala.
Αυτος μου ειχε φερει και αλλο και ηταν τουμπανο..
Το μονο προβλημα οτι θα πληρωσω τον φορτιστη αυριο και δεν ξερω με το λειτουργικο και drivers του τι παιζει αν θελω να κανω φορματ κτλ.
Αν και ακουσα οτι ολα αυτα ειναι στο λειτουργικο του ενσωματωμενα.

Ελπιζω να εχει κανενα partition μεσα για οταν θες να κανεις φορματ και να ειναι ολα εκει..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Apple Macintosh τροφοδοτικο?Ξερει κανεις?
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
mybike v. 2.0... η επιστροφή fun - moto - fun :: ΚΟΙΝΩΝΙΑ :: Τεχνολογία :: PC - Internet-
Μετάβαση σε: