mybike v. 2.0... η επιστροφή fun - moto - fun
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


mybike v. 2.0... η επιστροφή fun - moto - fun
 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεσηΠροβολή Νέων Μηνυμάτων

 

 Ξερει κανεις για τα Aprilia?

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
OrestisJames




Αριθμός μηνυμάτων : 36
Ηλικία : 31
Registration date : 14/01/2008

My Bike
Μοτό:

Ξερει κανεις για τα Aprilia? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ξερει κανεις για τα Aprilia?   Ξερει κανεις για τα Aprilia? I_icon_minitimeΤρι Ιαν 15 2008, 23:14

Μήπως υπάρχει καποιος καλός συμφορουμίτης ο οποίος να ξέρει την τιμή ενός καινουριου ή και μεταχειρισμένου Aprilia RX50? Επίσης σε σύγκριση με τα αντίστοιχα δίχρονα 50αρια της Derbi ή της Yamaha υπάρχουν γνώμες? Οποιαδήποτε πρόταση δεκτη! _hi
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GFiotakis

GFiotakis


Αριθμός μηνυμάτων : 589
Ηλικία : 58
Τόπος : Αθήνα - Περιστερι
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: aprilia:Pegaso 650

Ξερει κανεις για τα Aprilia? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξερει κανεις για τα Aprilia?   Ξερει κανεις για τα Aprilia? I_icon_minitimeΤρι Ιαν 15 2008, 23:35

ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ΕΔΩ ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΦΩΤΟ
https://mybike.forumgreek.com/forum-f35/topic-t263.htm#3731

ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΔΩ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΣΕΙΣ ΤΟΝ ΤΙΜΟΚΑΤΑΛΟΓΟ ΤΗΣ APRILIA
ΤΙΜΟΚΑΤΑΛΟΓΟΣ

ΓΙΑ ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΧΡΕΙΣΤΕΙΣ ΕΔΩ ΕΙΜΣΤΕ

Aprilia_logo Aprilia_logo Aprilia_logo Aprilia_logo Aprilia_logo
_rock-on _rock-on _rock-on _rock-on _rock-on _rock-on _rock-on _rock-on
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gfiotakis.gr
OrEsTiS

OrEsTiS


Αριθμός μηνυμάτων : 116
Ηλικία : 42
Registration date : 14/01/2008

My Bike
Μοτό: HUSQVARNA TE610SM

Ξερει κανεις για τα Aprilia? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξερει κανεις για τα Aprilia?   Ξερει κανεις για τα Aprilia? I_icon_minitimeΔευ Ιαν 21 2008, 06:18

OrestisJames έγραψε:
Μήπως υπάρχει καποιος καλός συμφορουμίτης ο οποίος να ξέρει την τιμή ενός καινουριου ή και μεταχειρισμένου Aprilia RX50? Επίσης σε σύγκριση με τα αντίστοιχα δίχρονα 50αρια της Derbi ή της Yamaha υπάρχουν γνώμες? Οποιαδήποτε πρόταση δεκτη! _hi

RX50 του 2000 περιπου μπορεις να βρεις και με 1.000 ευρω, δεν σου ειχα βρει παλαιοτερα ενα απο μαγαζι στο κερατσινι με 950 ευρω; ενα άσπρο,πηγες να το δεις;;;;;;;; Smile
Α ρε ποντικουλη τι τραβαμε με σενα chair. Smile
Aprilia_logo Aprilia_logo Aprilia_logo Ξερει κανεις για τα Aprilia? Mouse
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
OrestisJames




Αριθμός μηνυμάτων : 36
Ηλικία : 31
Registration date : 14/01/2008

My Bike
Μοτό:

Ξερει κανεις για τα Aprilia? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξερει κανεις για τα Aprilia?   Ξερει κανεις για τα Aprilia? I_icon_minitimeΔευ Ιαν 21 2008, 17:16

Δεν πηγα να το δω για 2 λογους. Πρωτον δεν ειχα λεφτα blush2. και δευτερον δεν ημουν σιγουρος αν θα κατέληγα εκει...Τεσπα ομως μαλλον καπου εκει θα κινηθω και θα δωσω καμια 1000-1300 Ε για το μηχανακι. Για τον εξοπλισμο τωρα μηπως θα μπορουσατε να μου προτεινετε καποιο μαγαζι για κρανος,γαντια,μπουφαν κτλ...Εχω δει το MotoPissaris που συνεργαζετε με το luis.de αλλα μιας και ειναι η πρώτη μου φορα baby: δεν ξέρω τι νουμερο να παραγγειλω οπότε πρεπει πρώτα να δω κατι πριν το παρω...Εχω δει αυτο που μου αρεσει και ειναι και φτηνο σχετικα
http://www.motopissaris.gr/v2/component/option,com_virtuemart/page,shop.browse/category_id,207/Itemid,72/vmcchk,1/
Για πειτε μαστορες....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
KARAFLODAIMON

KARAFLODAIMON


Αριθμός μηνυμάτων : 133
Ηλικία : 44
Registration date : 14/01/2008

My Bike
Μοτό: Αυτή που σας πατάει όλους FZ1

Ξερει κανεις για τα Aprilia? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξερει κανεις για τα Aprilia?   Ξερει κανεις για τα Aprilia? I_icon_minitimeΔευ Ιαν 21 2008, 17:24

Απρίλια???? Αν πάρεις πές μου να σου δώσω το τηλ ενός καλού ηλεκτρολόγου !!! 2funny.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nikker1985

Nikker1985


Αριθμός μηνυμάτων : 202
Ηλικία : 38
Registration date : 12/01/2008

Ξερει κανεις για τα Aprilia? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξερει κανεις για τα Aprilia?   Ξερει κανεις για τα Aprilia? I_icon_minitimeΔευ Ιαν 21 2008, 18:18

Έλα ρε παλαίουρα δεν ντρέπεσαι...κάνεις spamming στο παιδί...ακόμα δεν το αγόρασε το χρεπίλια και του την λες.

Συντονιστάδες...στην πυρά!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
OrestisJames




Αριθμός μηνυμάτων : 36
Ηλικία : 31
Registration date : 14/01/2008

My Bike
Μοτό:

Ξερει κανεις για τα Aprilia? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξερει κανεις για τα Aprilia?   Ξερει κανεις για τα Aprilia? I_icon_minitimeΔευ Ιαν 21 2008, 18:22

Δεχομαι και αλλες γνωμες εκτος απο Απριλια...Derbi DrD, Ηοnda Crm, Υamaha DT-50 ή οτι αλλο πιστευετε.... _hi

Eπισης επειδη δεν ξερω οσα εσεις η γνωση και εμπειρια σας θα ηταν πολυ χρήσημες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ξερει κανεις για τα Aprilia?
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» aprilia RX 50

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
mybike v. 2.0... η επιστροφή fun - moto - fun :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ :: Γενική συζήτηση-
Μετάβαση σε: