mybike v. 2.0... η επιστροφή fun - moto - fun
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


mybike v. 2.0... η επιστροφή fun - moto - fun
 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεσηΠροβολή Νέων Μηνυμάτων

 

 Συνεργείο Yamaha ?

Πήγαινε κάτω 
+2
gmeles
achilleas
6 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
achilleas




Αριθμός μηνυμάτων : 6
Registration date : 13/01/2008

Συνεργείο Yamaha ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συνεργείο Yamaha ?   Συνεργείο Yamaha ? I_icon_minitimeΤετ Ιαν 16 2008, 20:13

Καλησπέρα,

ψαχνω να βρω ενα καλο συνεργειο yamaha για να παω το ΧΤ,
επειδη απο το τελευταιο (πιπεριγκος-κυψελη) δεν εμεινα ευχαριστημενος , αν εχετε καποια καλη εμπειρια απο συμβεμβλημμενο συνεργειο yamaha ,στειλτε καμμια πληροφορια.

Απο περιοχη δεν παιζει και πολυ σημασια-καλο θα ηταν οτιδηποτε πανω γυρω απο Γαλατσι!

Ευχαριστω, Smile

smak
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://vertigo75.blogspot.com
gmeles

gmeles


Αριθμός μηνυμάτων : 399
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθηνα με τασεις φυγης.....
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: Africa Twin

Συνεργείο Yamaha ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνεργείο Yamaha ?   Συνεργείο Yamaha ? I_icon_minitimeΤετ Ιαν 16 2008, 20:21

Θελεις εξουσιοδοτημενο?? Αν οχι ξερω ενα πολυ καλο στο Ηρακλειο, δεν ειναι μακρυα στο τελος της Λεωφορου Κυμης.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mitsos84

mitsos84


Αριθμός μηνυμάτων : 254
Ηλικία : 39
Τόπος : αθηνα καλλιθεα
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό:

Συνεργείο Yamaha ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνεργείο Yamaha ?   Συνεργείο Yamaha ? I_icon_minitimeΤετ Ιαν 16 2008, 20:23

εγω το δικο μου γιαμαχα το παω στον στον ''moto cat'' τζιτζιφιες επι τις θυσεως ειναι

και ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενος.ειναι ενταξει παλικαρι αυτος που το εχει και δεν

ειναι απατεονας... αλλα μαλλον σου πεφτει μακρια...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://mitsakos84.blogspot.com
dimdoc




Αριθμός μηνυμάτων : 6
Registration date : 13/01/2008

Συνεργείο Yamaha ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνεργείο Yamaha ?   Συνεργείο Yamaha ? I_icon_minitimeΤετ Ιαν 16 2008, 20:32

Yamaha...Σιφναιος στο Γερακα. Παλιοι μαστορες (ειναι δυο αδερφια) με μεγαλη εμπειρια και με αγωνιστικη εμπλοκη για πανω απο 10 χρονια...

Αν πας εκει στειλε πμ cheers.gi
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Black Hornet

Black Hornet


Αριθμός μηνυμάτων : 473
Ηλικία : 50
Τόπος : Keratsini City
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: Yamaha Fazer600 S2/abs

Συνεργείο Yamaha ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνεργείο Yamaha ?   Συνεργείο Yamaha ? I_icon_minitimeΤετ Ιαν 16 2008, 22:40

Το δικο μου ρε παιδες το παω πειραια στον Σταματη καραμανωλη περαν οτι εχω ακουση τα καλυτερα για το συνεργιο του ειναι και ανθρωπος που μου εμπνέει εμπιστοσύνη συμαντικο για εμενα αυτο cool.g cool.g
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NR750

NR750


Αριθμός μηνυμάτων : 400
Ηλικία : 51
Τόπος : Μυτιληνη
Registration date : 13/01/2008

My Bike
Μοτό: VFR800 06 , XR250R 95

Συνεργείο Yamaha ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνεργείο Yamaha ?   Συνεργείο Yamaha ? I_icon_minitimeΤετ Ιαν 16 2008, 22:48

Μαγκες μην ορκιζεστε για κανεναν

Ειναι μεχρι να σου κανουν (η να καταλαβεις) την πρωτη μακακια στην πανακριβη μηχανη σου

ετσι με απαθεια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Black Hornet

Black Hornet


Αριθμός μηνυμάτων : 473
Ηλικία : 50
Τόπος : Keratsini City
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: Yamaha Fazer600 S2/abs

Συνεργείο Yamaha ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνεργείο Yamaha ?   Συνεργείο Yamaha ? I_icon_minitimeΤετ Ιαν 16 2008, 23:04

NR750 έγραψε:
Μαγκες μην ορκιζεστε για κανεναν

Ειναι μεχρι να σου κανουν η να καταλαβεις την πρωτη μακακια στην πανακριβη μηχανη σου

ετσι με απαθεια

Σωστο και αυτο αλλα και απο την αλλη τι να κανεις ......

Εγω δεν γουσταρω για πραδειγμα να γινω μηχανηκος και να βαζω χερη στη μηχανη μου προτημο να την πηγαινω στον <<Ειδικο>> τωρα ορκο δεν περνω για κανεναν και για αυτο λεω οτι εμενα το να μου προσδηδη ο αλλος εμπιστοσινη σε αυτο που κανει ειναι ενα απο τα πραγματα που κοιταω παρα πολυ περαν απο την εργασια του
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
achilleas




Αριθμός μηνυμάτων : 6
Registration date : 13/01/2008

Συνεργείο Yamaha ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνεργείο Yamaha ?   Συνεργείο Yamaha ? I_icon_minitimeΠεμ Ιαν 17 2008, 21:01

mitsos84 έγραψε:
εγω το δικο μου γιαμαχα το παω στον στον ''moto cat'' τζιτζιφιες επι τις θυσεως ειναι

και ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενος.ειναι ενταξει παλικαρι αυτος που το εχει και δεν

ειναι απατεονας... αλλα μαλλον σου πεφτει μακρια...


Τζιτζιφιες ειναι καπως κοντα στην δουλεια,


Σ' ευχαριστώ

Αχιλλέας

Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://vertigo75.blogspot.com
achilleas




Αριθμός μηνυμάτων : 6
Registration date : 13/01/2008

Συνεργείο Yamaha ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνεργείο Yamaha ?   Συνεργείο Yamaha ? I_icon_minitimeΠεμ Ιαν 17 2008, 21:04

gmeles έγραψε:
Θελεις εξουσιοδοτημενο?? Αν οχι ξερω ενα πολυ καλο στο Ηρακλειο, δεν ειναι μακρυα στο τελος της Λεωφορου Κυμης.

Μηπως λες τον Ευαγγελου-απο κει πηρα το ΧΤ.

Προτιμώ το εξουσιοδοτημενο - μπορει να μην παιζει και κανα σπουδαιο ρολο- αλλα θα ειμαι πιο ηρεμος.

Σ'ευχαριστω,

Smile
Αχιλλέας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://vertigo75.blogspot.com
achilleas




Αριθμός μηνυμάτων : 6
Registration date : 13/01/2008

Συνεργείο Yamaha ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνεργείο Yamaha ?   Συνεργείο Yamaha ? I_icon_minitimeΠεμ Ιαν 17 2008, 21:05

dimdoc έγραψε:
Yamaha...Σιφναιος στο Γερακα. Παλιοι μαστορες (ειναι δυο αδερφια) με μεγαλη εμπειρια και με αγωνιστικη εμπλοκη για πανω απο 10 χρονια...

Αν πας εκει στειλε πμ cheers.gi

OK, Σ' ευχαριστω,

Αχιλλέας

Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://vertigo75.blogspot.com
achilleas




Αριθμός μηνυμάτων : 6
Registration date : 13/01/2008

Συνεργείο Yamaha ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνεργείο Yamaha ?   Συνεργείο Yamaha ? I_icon_minitimeΣαβ Ιαν 19 2008, 22:09

Σας ευχαριστώ, παιδια

για την βοηθεια, ακομα δεν εχω αποφασισει - παιζει λιγο ρολο και η αποσταση - αλλα θα σας γραψω εντυπωσεις.

καλο βραδυ,

Αχιλλεας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://vertigo75.blogspot.com
 
Συνεργείο Yamaha ?
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
mybike v. 2.0... η επιστροφή fun - moto - fun :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ :: Τεχνικά θέματα-
Μετάβαση σε: