mybike v. 2.0... η επιστροφή fun - moto - fun
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


mybike v. 2.0... η επιστροφή fun - moto - fun
 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεσηΠροβολή Νέων Μηνυμάτων

 

 HONDA CB 400 SF

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Japanian




Αριθμός μηνυμάτων : 140
Ηλικία : 52
Τόπος : Περιστέρι City
Registration date : 17/01/2008

My Bike
Μοτό:

HONDA CB 400 SF Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: HONDA CB 400 SF   HONDA CB 400 SF I_icon_minitimeΣαβ Ιαν 19 2008, 23:20

Επειδή κάποια τρελλά αγόρια εδώ μέσα με έβαλαν στη πρίζα για χωματινα ταξιδάκια και λασπωμένες βόλτες λέω να πουλήσω το πιστό μου σεμπεδάκι.Εχουμε και λέμε...

Ζελατίνα Kappa
Μανιτάρια Pro Sports
Φλασάκια σπέσιαλ
Φρένα Brembo
Λάστιχα 500 χλμ
Τανκ μπαγκ Kappa
Εξάτμιση Spring
Φιλτρο αέρα KN

Το μηχανάκι είναι σε εξαιρετική κατάσταση και οπτικά και μηχανολογικά με τα σέρβις του όλα ευλαβικά σε εξουσιοδοτημένο συνεργείο.Είναι το μοντέλο R του 97 αγορασμένο το 99 από εμένα με 8.000 χλμ σήμερα έχει 65.000.Στα 60 έκανε γενικό σέρβις και είναι παροπλισμένο από τον Αυγουστο σε κατάστημα για πώληση.Ζητάω 2.500 ευρώ αλλά μπορώ και να το ανταλλάξω και με τετράχρονο ονφάδικο αναλόγου αξίας και κατάστασης για να αρχίσω στα 37 μου να παίρνω τα βουνά.



HONDA CB 400 SF P6030006
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
HONDA CB 400 SF
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Xtreme Honda CB1000R

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
mybike v. 2.0... η επιστροφή fun - moto - fun :: ΚΟΙΝΩΝΙΑ :: Αγγελίες :: Μοτοσυκλέτες-
Μετάβαση σε: