mybike v. 2.0... η επιστροφή fun - moto - fun
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


mybike v. 2.0... η επιστροφή fun - moto - fun
 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεσηΠροβολή Νέων Μηνυμάτων

 

 ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ

Πήγαινε κάτω 
+25
coustaeu
jokey
Sieche
Black Hornet
ducpilot
petani
capo998
agarwaen
gmeles
lskostas
Japanian
apostat
Multijohn
GFiotakis
MouziS
thunderosaurus
NikosCB
deusxt
Nikker1985
zero
Domus
spypetr
Oikopedofagos
Vampire
zak majol
29 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
zak majol

zak majol


Αριθμός μηνυμάτων : 268
Ηλικία : 46
Τόπος : under the water/Πειραιάς
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: suzuki vstrom 650abs

ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ   ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ I_icon_minitimeΔευ Ιαν 21 2008, 22:53

Έγινε την προηγούμενη εβδομάδα...έχει ξαναγίνει.ΠΑΡΑΓΙΝΕ ΤΟ ΚΑΚΟ.
θα έχουμε άσχημα ξεμπερδέματα με αυτούς...ας μιλήσει ο φίλος


"Τη Δευτέρα 14/1/2008 ώρα 12:00 το μεσημέρι και ενώ επέστρεφα στην οικία μου έπεσα θύμα απαγωγής από ένοπλους κουκουλοφόρους. Τα γεγονότα εξελίχθηκαν ως εξής:

Καθώς έβγαινα από το αυτοκίνητο μου ,σταματάει ένα τζίπ μάρκας BMW, τύπου Χ5. Από μέσα βγήκαν 2 άτομα (κουκουλοφόροι) και αφού με ακινητοποίησαν δια της βίας, με οδήγησαν στο εσωτερικό του παραπάνω οχήματος όπου ένα τρίτο άτομο μου φόρεσε κουκούλα. Έπειτα, πάντα ακινητοποιημένος (3 άτομα είχαν καθίσει επάνω μου), το όχημα με μετέφερε (μετά από 20 περίπου λεπτά) σε άγνωστο χώρο. Κατά την διάρκεια της διαδρομής ο ήχος από ασύρματο και η εμφάνιση των ατόμων, που είχα δει, με έκαναν να υποψιαστώ ότι πρόκειται για αστυνομικούς. Στο χώρο αυτό (υπόγειο) μου τοποθετήθηκαν χειροπέδες , δίχως να μου έχει δηλωθεί η ιδιότητα τους και χωρίς να μου έχει γνωστοποιηθεί ο λόγος της κράτησης μου, ακινητοποιήθηκα εκ νέου σε μια καρέκλα.

Μετά από κάποια ώρα και αφού μου διευκρινίστηκε ότι δεν κατηγορούμαι για κάτι αλλά ότι πρόκειται για μια “φιλική κουβέντα” ακολούθησε ένα είδος ανάκρισης, από 3 διαφορετικούς άντρες διαδοχικά, από τους οποίους ερωτήθηκα σχετικά με κάποια άγνωστα σε έμενα άτομα.

Οι αναφορές από μεριάς τους του τύπου: “τι τα θέλετε τα όπλα”; “πού ετοιμάζεστε να χτυπήσετε”; “είστε μικροί, θα μεγαλώσετε και θα σας περάσει” εκτός από την έκπληξη μου, διότι καμία σχέση δεν έχω με τα παραπάνω, με έκανα να συμπεράνω ότι σκοπός της επιχείρησης ήταν η τρομοκράτηση μου προσωπικά και ο περαιτέρω εκφοβισμός του αναρχικού-αντιεξουσιαστικού χώρου στον όποιο και κινούμαι.

Κατόπιν μου ξανακάλυψαν το πρόσωπο και με μετέφεραν και με εγκατέλειψαν (ώρα 16:00 περίπου) στην εθνική οδό Ηρακλείου – Λασιθίου στο ύψος του ΚΤΕΟ.

Συμπερασματικά, δεν μπορώ να κατανοήσω γιατί, σε περίπτωση που ήταν αστυνομικοί, δεν προέβησαν σε νόμινη διαδικασία. Δηλαδή να με καλέσουν επίσημα και να ανακριθώ δια όλα αυτά που ειπώθηκαν στην δήθεν φιλική κουβέντα.

Ο λόγος που καταγγέλω το γεγονός αυτό είναι για λόγους αυτοπροστασίας καθώς και για να γνωστοποιήσω στον καθένα τις μεθόδους που χρησιμοποιήσαν άγνωστοι σε μένα μηχανισμοί προκειμένου να με τρομοκρατήσουν."
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vampire

Vampire


Αριθμός μηνυμάτων : 151
Ηλικία : 34
Registration date : 12/01/2008

ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ   ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ I_icon_minitimeΔευ Ιαν 21 2008, 23:22

Σιγουρα ειναι πολυ ακραιο...
Αλλα zak ξερεις κ ξερω οτι υπαρχουν κ ακραιες καταστασεις απο την αλλη πλευρα επισης...
Δεν παιρνω μερος!Κ οι 2 λαθος ειναι για μενα!!
Το θεμα ειναι οτι κανεις δε κανει το πρωτο βημα να σταματησουν αυτα τα ανεπιτρεπτα πραγματα εν ετη 2008 σε καθεστοτα δημοκρατικα κ σε εξελιγμενη κοινωνια ΑΝΘΡΩΠΩΝ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zak majol

zak majol


Αριθμός μηνυμάτων : 268
Ηλικία : 46
Τόπος : under the water/Πειραιάς
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: suzuki vstrom 650abs

ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ   ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ I_icon_minitimeΔευ Ιαν 21 2008, 23:40

Θάνο αυτό που έγινε λεγεται ΤΡΑΜΠΟΥΚΙΣΜΟΣ.Καμά δικαιολογία
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vampire

Vampire


Αριθμός μηνυμάτων : 151
Ηλικία : 34
Registration date : 12/01/2008

ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ   ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ I_icon_minitimeΤρι Ιαν 22 2008, 00:00

Μπορεις να φανταστεις ομως τι τραβαγαν τοσα χρονια και στα ζωνιαννα ομως οσοι αστυνομικοι δεν ηταν στο κυκλωμα...εγω μπορω να φανταστω οτι περασαν πολλα!

Επισης το οτι δεν μιλησαν αυτοι για το τι ειναι κτλ με κανει να πιστευω οτι ηταν μεμονομενη ενεργεια κ οχι γενικη....οπως το κανανε αυτοι παμε κ οι 2 μας,αρπαζουμε εναν αναρχικο κ του κανουμε τα ιδια χωρις να ειμαστε αστυνομικοι....

Ξαναλεω,δεν παιρνω πλευρα απλα μη βλεπουμε μονο τη μια ακρη...υπαρχει και η αλλη....

Δυστυχως κ στις 2 πλευρες οι "ακρες" ξεχωριζουν...δυστυχως...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zak majol

zak majol


Αριθμός μηνυμάτων : 268
Ηλικία : 46
Τόπος : under the water/Πειραιάς
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: suzuki vstrom 650abs

ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ   ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ I_icon_minitimeΤρι Ιαν 22 2008, 00:09

¨ΟΛΟΙ ΗΤΑΝ ΣΤΟ ΚΥΚΛΩΜΑ.Μεμονωμένη?Τι είναι αυτό?δικαιολογία???Πάρε άλλο ένα περιστατικό στην ίδια περιοχή.Μεμονωμένο

"Ένα ειρωνικό σχόλιο ανηλίκου προς διερχόμενους αστυνομικούς για το φιάσκο στα Ζωνιανά ήταν η αφορμή για να διαδραματιστεί ένα άνευ προηγουμένου επεισόδιο έξω από τις σχολές του ΟΑΕΔ στο Ηράκλειο. Οι αστυνομικοί εξοργίστηκαν, απάντησαν με τρόπο που δεν αρμόζει σε όργανα της τάξης, πέρασαν χειροπέδες σε ένα άσχετο με το συμβάν 17χρονο, τον έβαλαν στο αστυνομικό όχημα και τον εγκατέλειψαν υπό τη βροχή μακριά από το σχολείο του λίγο αργότερα.
Όπως υποστηρίζουν αυτόπτες μάρτυρες, το αστυνομικό όχημα σταμάτησε αμέσως. Οι επιβαίνοντες κατέβηκαν και ζήτησαν από την παρέα να υποδείξει τον "ένοχο". Οι μαθητές δεν έδιναν το "δράστη", πράγμα που εξόργισε τους αστυνομικούς, όπως καταγγέλλεται. Σύμφωνα με τους μαθητές, με άγριο ύφος τους αποκαλούσαν «κοριτσάκια» ή «γυναικούλες» και κατέληξαν να περάσουν χειροπέδες σε ένα 17χρονο.

απο τοπικη εφημεριδα.."

άν τα 18χρονα της χώρας δικαιολογούν αυτά...τότε...τότε!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Oikopedofagos




Αριθμός μηνυμάτων : 9
Ηλικία : 40
Registration date : 12/01/2008

ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ   ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ I_icon_minitimeΤρι Ιαν 22 2008, 00:13

Εγώ πάντως είμαι με το zak. Όλα αυτά με τα μεμονωμένα περιστατικά τα ακούω βερεσε. Έχουμε γεμίσει ένστολους κομπλεξικούς και δεν αναφέρομαι μόνο σε αστυνομικούς.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
spypetr

spypetr


Αριθμός μηνυμάτων : 485
Ηλικία : 50
Τόπος : Θεσσαλονίκη-κέντρο απόκεντρο
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: Triumph Daytona 955i

ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ   ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ I_icon_minitimeΤρι Ιαν 22 2008, 00:27

Καλά εδώ έχουμε να κάνουμε με καταπάτηση κάθε ατομικού δικαιώματος του ανθρώπου.
Ακραία βία από τα σώματα ασφαλείας, που δυστυχώς βρίσκουν αποδέκτες.....
Ο στόχος είναι ο πλήρης εκφοβισμός σε όσους αγωνίζονται, ή θέλουν να αγωνιστούν, δηλαδή το μαζικό κίνημα όπου αυτό υπάρχει.
Δεν λέω ότι οι αναρχικοι, ή καλύτερα οι "αναρχικοί" είναι άγιοι, ίσα ίσα η όποια ακτιβιστική συμπεριφορά με στόχο υλικές ζημιές, είναι κατακριτέα για πολλούς λογους και ένας απ αυτούς είναι η προβοκάτσια του όποιου κινήματος, με αποτέλεσμα να δικαιολογούνται τέτοιου είδους απαράδεκτες απαγωγές.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://spypetr.blogspot.com/
Vampire

Vampire


Αριθμός μηνυμάτων : 151
Ηλικία : 34
Registration date : 12/01/2008

ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ   ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ I_icon_minitimeΤρι Ιαν 22 2008, 00:33

spypetr έγραψε:
Καλά εδώ έχουμε να κάνουμε με καταπάτηση κάθε ατομικού δικαιώματος του ανθρώπου.
Ακραία βία από τα σώματα ασφαλείας, που δυστυχώς βρίσκουν αποδέκτες.....
Ο στόχος είναι ο πλήρης εκφοβισμός σε όσους αγωνίζονται, ή θέλουν να αγωνιστούν, δηλαδή το μαζικό κίνημα όπου αυτό υπάρχει.
Δεν λέω ότι οι αναρχικοι, ή καλύτερα οι "αναρχικοί" είναι άγιοι, ίσα ίσα η όποια ακτιβιστική συμπεριφορά με στόχο υλικές ζημιές, είναι κατακριτέα για πολλούς λογους και ένας απ αυτούς είναι η προβοκάτσια του όποιου κινήματος, με αποτέλεσμα να δικαιολογούνται τέτοιου είδους απαράδεκτες απαγωγές.....
Αυτο ακριβως!!! +1!!

Εγω οπως σου εχω πει Θανο δεν εχω κατι με το θεσμο της αστυνομιας!ισα ισα που αν δεν ειχαμε κ κατι να μας μαζευει ως ελληνες θα τα ειχαμε γ@#$#σει ολα...
Αλλα εχω προβλημα με τους περισσοτερους αστυνομικους γιατι την εχουν δει καπως κτλ κτλ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zak majol

zak majol


Αριθμός μηνυμάτων : 268
Ηλικία : 46
Τόπος : under the water/Πειραιάς
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: suzuki vstrom 650abs

ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ   ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ I_icon_minitimeΤρι Ιαν 22 2008, 00:37

Καλά βαμπιράκο.Την ψάχνεις την δουλειά σε λάθος κατεύθυνση για μένα.Ξανακοίτα το...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vampire

Vampire


Αριθμός μηνυμάτων : 151
Ηλικία : 34
Registration date : 12/01/2008

ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ   ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ I_icon_minitimeΤρι Ιαν 22 2008, 00:51

Ρε συ Θανο...εγω μιλαω για το θεσμο...αν τυρουσαμε το θεσμο κ μονο ουτε εσυ θα ειχες προβλημα κ κοβω το χερι μου...αλλα επειδη ειμαστε ανθρωποι κ η απολυτη τυρηση των νομων κ των θεσμων δε συμβαινει ουτε στο παραδεισο(φανταζομαι Razz )
λογικο ειναι να εχουμε φτασει σε σημειο εξαθλιοσης...

(απο κει κ περα σιγουρα αυτα ειναι αποψεις του καθενος ετσι!προς θεου δε θα κατσουμε να χαλασουμε ποτε τις καρδιες μας για αυτα!τουλαχιστον αυτο πιστευω εγω....)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Domus




Αριθμός μηνυμάτων : 39
Ηλικία : 49
Τόπος : SaLLLLLLLLLLLonika
Registration date : 12/01/2008

ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ   ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ I_icon_minitimeΤρι Ιαν 22 2008, 10:41

Και εγώ έπεσα θύμα απαγωγής με τον ίδιο τρόπο....

Αλλά εγώ τους ανακάλυψα πιοι ήταν και τι θέλανε....



















Ηταν UFO. kaaaala.




Zak... Τον ξέρεις τον απαχθέντα??? Είσαι σίγουρος οτι έγινε έτσι??? Μήπως λόγω Ζωνιανών βγαίνει ο κάθε καημένος και λέει τον πόνο του???
Πόσο σίγουρος είσαι και το γράφεις αυτό που γράφεις??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zero

zero


Αριθμός μηνυμάτων : 39
Ηλικία : 47
Τόπος : Αθήνα Πολύγωνο
Registration date : 13/01/2008

My Bike
Μοτό: οντα ορνετ 600

ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ   ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ I_icon_minitimeΤρι Ιαν 22 2008, 11:02

Για να έχει αξία μια μαρτυρία θα πρέπει να γίνεται επώνυμα ή έστω να διασταυρώνεται. Διαφορετικά δεν έχει αξία.
Οχι πως αυτά δεν γίνονται, παραγίνονται αλλα, έτσι όπως το έχεις γράψει θα μπορούσε να ειναι και μουφα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Domus




Αριθμός μηνυμάτων : 39
Ηλικία : 49
Τόπος : SaLLLLLLLLLLLonika
Registration date : 12/01/2008

ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ   ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ I_icon_minitimeΤρι Ιαν 22 2008, 11:10

Εγώ έχω τις επιφιλάξεις μου πάντως. Οχι οτι συμφωνώ ή διαφωνώ. Αλλά πιστεύω όπως έγραψα και ποιό πάνω οτι λόγω Ζωνιανών πολλά "κουφά" υπάρχουν και μου κάνει για ψιλομούφα. think
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nikker1985

Nikker1985


Αριθμός μηνυμάτων : 202
Ηλικία : 38
Registration date : 12/01/2008

ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ   ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ I_icon_minitimeΤρι Ιαν 22 2008, 11:16

Eγώ όπως καθόμουνα σπίτι μου και σέρφαρα στον κυβερνοχώρο...ακούω ένα γκαπ γκουπ απο μέσα...σηκώνομαι να τσεκάρω τι είναι και με αρπάζουνε τρεις γκόμενες...με χώνουνε σε ένα βανάκι...και με πήγαν κάπου σε ένα άγνωστο μέρος...
Το τι μου κάνανε...αφήστε το καλύτερα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Domus




Αριθμός μηνυμάτων : 39
Ηλικία : 49
Τόπος : SaLLLLLLLLLLLonika
Registration date : 12/01/2008

ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ   ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ I_icon_minitimeΤρι Ιαν 22 2008, 11:40

Ελα ρε Νίκκερ ..
Πες και τα υπόλοιπα...
Στο καλύτερο μας έκοψες...
Πρέπει να σε ταλαιπώρησανε πολύ πάντως.. 2funny. jump
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
deusxt

deusxt


Αριθμός μηνυμάτων : 138
Ηλικία : 53
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: Στρουμπουλήτα

ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ   ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ I_icon_minitimeΤρι Ιαν 22 2008, 11:43

Nikker1985 έγραψε:
Eγώ όπως καθόμουνα σπίτι μου και σέρφαρα στον κυβερνοχώρο...ακούω ένα γκαπ γκουπ απο μέσα...σηκώνομαι να τσεκάρω τι είναι και με αρπάζουνε τρεις γκόμενες...με χώνουνε σε ένα βανάκι...και με πήγαν κάπου σε ένα άγνωστο μέρος...
Το τι μου κάνανε...αφήστε το καλύτερα...
AISXOS!!!! Εγω θα διαμαρτυρηθω πάντως??
γιατι σ αυτόν και όχι σε μένα?????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Domus




Αριθμός μηνυμάτων : 39
Ηλικία : 49
Τόπος : SaLLLLLLLLLLLonika
Registration date : 12/01/2008

ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ   ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ I_icon_minitimeΤρι Ιαν 22 2008, 12:03

Εσυ είσαι άσχημος, κακομούτσουνος, και το χειρότερο έχεις ντενεκέ για μηχανή... jump
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
deusxt

deusxt


Αριθμός μηνυμάτων : 138
Ηλικία : 53
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: Στρουμπουλήτα

ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ   ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ I_icon_minitimeΤρι Ιαν 22 2008, 12:31

Domus έγραψε:
Εσυ είσαι άσχημος, κακομούτσουνος, και το χειρότερο έχεις ντενεκέ για μηχανή... jump
Ντερ Βουρτσεν ντας μουτσεν ιστ κωλοτουμπεν
μη σκίσω κανα καλσόν τώρα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NikosCB

NikosCB


Αριθμός μηνυμάτων : 320
Ηλικία : 42
Τόπος : AΘΗΝΑ
Registration date : 13/01/2008

My Bike
Μοτό: Hayabusa

ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ   ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ I_icon_minitimeΤρι Ιαν 22 2008, 12:58

Ειμαι επιφυλακτικος με το γεγονος.........ΠΟΛΥ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nikker1985

Nikker1985


Αριθμός μηνυμάτων : 202
Ηλικία : 38
Registration date : 12/01/2008

ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ   ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ I_icon_minitimeΤρι Ιαν 22 2008, 13:26

Έμεσα δηλαδή ο Domus παραδέχτηκε ότι είμαι όμορφος, καλομούτσουνος και έχω ΜΗΧΑΝΑΡΑ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Domus




Αριθμός μηνυμάτων : 39
Ηλικία : 49
Τόπος : SaLLLLLLLLLLLonika
Registration date : 12/01/2008

ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ   ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ I_icon_minitimeΤρι Ιαν 22 2008, 13:56

Απο τον Σάμη τουλάχιστον είσαι καλύτερος αυτό οφείλω να το ομολογήσω.... jump
Για την μηχανή έχω κάποιές ενστάσεις αλλά οχι οτι είμαι και αρνητικός... _innocent
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
deusxt

deusxt


Αριθμός μηνυμάτων : 138
Ηλικία : 53
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: Στρουμπουλήτα

ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ   ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ I_icon_minitimeΤρι Ιαν 22 2008, 14:01

Domus έγραψε:
Απο τον Σάμη τουλάχιστον είσαι καλύτερος αυτό οφείλω να το ομολογήσω.... jump
Για την μηχανή έχω κάποιές ενστάσεις αλλά οχι οτι είμαι και αρνητικός... _innocent
ΑΥΤΟ με πληγωσε τα αιστηματα μου φιλε.
Ε ΟΧΙ ΡΕ ΠΟΣΤΗ ΜΟΥ ΧΕΙΟΤΕΡΟΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΝΙΚΕΡΖ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Domus




Αριθμός μηνυμάτων : 39
Ηλικία : 49
Τόπος : SaLLLLLLLLLLLonika
Registration date : 12/01/2008

ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ   ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ I_icon_minitimeΤρι Ιαν 22 2008, 14:06

Αρ γιου τολκινκ το μι???
I think i must use the following topik
Ντερ Βουρτσεν ντας μουτσεν ιστ κωλοτουμπεν
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
deusxt

deusxt


Αριθμός μηνυμάτων : 138
Ηλικία : 53
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: Στρουμπουλήτα

ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ   ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ I_icon_minitimeΤρι Ιαν 22 2008, 14:09

Domus έγραψε:
Αρ γιου τολκινκ το μι???
I think i must use the following topik
Ντερ Βουρτσεν ντας μουτσεν ιστ κωλοτουμπεν
ουτε να το αντιγραψεις δε μπορεις ρε αναπηρε. Τρικουλαδο και πεντακουτσι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Domus




Αριθμός μηνυμάτων : 39
Ηλικία : 49
Τόπος : SaLLLLLLLLLLLonika
Registration date : 12/01/2008

ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ   ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ I_icon_minitimeΤρι Ιαν 22 2008, 14:20

Εγώ δεν ειμαι παιδί του κόκκαλη και τις ιντρακομ για να παίζω τα πι - σια στα δαχτυλα... Εγώ είμαι ενας υπάλληλος μεροκαματιάρης παιδι του λαού ρεεεεεε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 6Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
mybike v. 2.0... η επιστροφή fun - moto - fun :: ΚΟΙΝΩΝΙΑ :: Επικαιρότητα-
Μετάβαση σε: