mybike v. 2.0... η επιστροφή fun - moto - fun
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


mybike v. 2.0... η επιστροφή fun - moto - fun
 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεσηΠροβολή Νέων Μηνυμάτων

 

 ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ

Πήγαινε κάτω 
+25
coustaeu
jokey
Sieche
Black Hornet
ducpilot
petani
capo998
agarwaen
gmeles
lskostas
Japanian
apostat
Multijohn
GFiotakis
MouziS
thunderosaurus
NikosCB
deusxt
Nikker1985
zero
Domus
spypetr
Oikopedofagos
Vampire
zak majol
29 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
deusxt

deusxt


Αριθμός μηνυμάτων : 138
Ηλικία : 53
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: Στρουμπουλήτα

ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ   ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι Ιαν 22 2008, 14:27

πιο πολύ στο μικρό βασιλακη καίλαμου φέρνεις. κλαψο τετοιε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zak majol

zak majol


Αριθμός μηνυμάτων : 268
Ηλικία : 46
Τόπος : under the water/Πειραιάς
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: suzuki vstrom 650abs

ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ   ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι Ιαν 22 2008, 14:48

Domus έγραψε:


Ηταν UFO. kaaaala.




Zak... Τον ξέρεις τον απαχθέντα??? Είσαι σίγουρος οτι έγινε έτσι??? Μήπως λόγω Ζωνιανών βγαίνει ο κάθε καημένος και λέει τον πόνο του???
Πόσο σίγουρος είσαι και το γράφεις αυτό που γράφεις??


Δεν ξέρω άν τον ξέρω,αλλά η καταγγελία διέρευσε απο τον δικηγορικό σύλογο Ηρακλείου.
Όσο για την χειρονομια,τι να πώ?Το δουλεύεις καλα βλέπω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
thunderosaurus

thunderosaurus


Αριθμός μηνυμάτων : 324
Ηλικία : 62
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: YAMAHA YZF1000R

ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ   ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι Ιαν 22 2008, 15:17

Domus έγραψε:
Εγώ δεν ειμαι παιδί του κόκκαλη και τις ιντρακομ για να παίζω τα πι - σια στα δαχτυλα... Εγώ είμαι ενας υπάλληλος μεροκαματιάρης παιδι του λαού ρεεεεεε


Καλά μέχρι χθες δεν ήσουν ιδιοκτήτης κεντρικού κυλικείου, διαπλεκόμενος με πρόεδρα και άλλους φορείς και ακόμη περιμένω την προμ...εεε χορηγεία για τους Μπεμβεδοερευνητές;





Στο θέμα μας τώρα:
Αν είναι εσκεμμένη φήμη είναι αρρωστημένη και ύποπτη, αν όμως συνέβη, τότε είμαστε σε φάση που οι θεσμοί και οι μηχανισμοί τους έχουν χάσει τον έλεγχο, κι αυτό είναι ότι χειρότερο μπορεί να συμβεί- παρακράτος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://picasaweb.google.com/oliadellatola
MouziS

MouziS


Αριθμός μηνυμάτων : 45
Ηλικία : 39
Τόπος : Αθηνα(καλλιθεα) - Καρδιτσα
Registration date : 15/01/2008

My Bike
Μοτό: daytona 955i

ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ   ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι Ιαν 22 2008, 15:20

ωραια κ γιατι δεν παει να το καταγγειλει...ποσα τυπου Χ5 bmw εχει η αστυνομια...τον απηγαγαν στην μεση της αθηνας κ δεν ειδε κανεις τιποτα...κ κοροιδευουμε τους μπατσους μετα... clapping. doh.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GFiotakis

GFiotakis


Αριθμός μηνυμάτων : 589
Ηλικία : 58
Τόπος : Αθήνα - Περιστερι
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: aprilia:Pegaso 650

ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ   ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι Ιαν 22 2008, 15:23

thunderosaurus έγραψε:

Στο θέμα μας τώρα:
Αν είναι εσκεμμένη φήμη είναι αρρωστημένη και ύποπτη, αν όμως συνέβη, τότε είμαστε σε φάση που οι θεσμοί και οι μηχανισμοί τους έχουν χάσει τον έλεγχο, κι αυτό είναι ότι χειρότερο μπορεί να συμβεί- παρακράτος.
και με τους Πακιστανους ετσι λεγανε ...μυθος , ψεματα
και αποδειχτηκε οτι ηταν αληθεια .....
αλλα.......................
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gfiotakis.gr
zak majol

zak majol


Αριθμός μηνυμάτων : 268
Ηλικία : 46
Τόπος : under the water/Πειραιάς
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: suzuki vstrom 650abs

ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ   ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι Ιαν 22 2008, 15:35

MouziS έγραψε:
ωραια κ γιατι δεν παει να το καταγγειλει...ποσα τυπου Χ5 bmw εχει η αστυνομια...τον απηγαγαν στην μεση της αθηνας κ δεν ειδε κανεις τιποτα...κ κοροιδευουμε τους μπατσους μετα... clapping. doh.
το έχει καταγγείλει φίλε...ξαναδιάβασε την είδηση...και ΔΕΝ έγινε στην Αθήνα.
κουράζομαι να εξηγώ τα αυτονόητα..στο κάτω κάτω ο καθένας έχει τα βίτσια του.Άν σας αρέσει αυτό ...πάσο.
Απο το τι παραδίδεις στην επόμενη γενιά κρίνεσαι ως άνθρωπος και εμεις απ ότι φαίνεται θα παραδώσουμε τραμπουκισμό(για μένα)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Multijohn

Multijohn


Αριθμός μηνυμάτων : 53
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό:

ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ   ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι Ιαν 22 2008, 15:54

Εάν είναι αλήθεια,η γνώμη μου είναι οτι μέσα στη ζούγκλα πρέπει να φέρεσαι σαν ζώο για να επιβιώσεις.Πόσο μάλλον εάν πρόκειται να προστατέψεις κάποιον.Προσωπικά(επαναλαμβάνω,ΕΑΝ είναι αλήθεια) αισθάνομαι ασφαλέστερος γνωρίζοντας οτι η αστυνομία δεν είναι αυτό που φαίνεται=χαραμοφάηδες!
Τέλος,εάν εγώ ήμουν καθαρός και δεν είχα τίποτα να φοβηθώ,δε θα αισθανόμουν οτι μου καταπατούν τα δικαιώματα σε περίπτωσει που κάποιος μου το έκανε αυτό(εννοείτε κάποιος της αστυνομίας).Θα ξαφνιαζόμουν μέν,ίσως και να δυσανασχετούσα αλλά στη τελική θα καταλάβαινα οτι είναι ΚΑΙ για το καλό μου.Όπως πχ. άμα μου κλέβαν το μηχανάκι και λίγο πιο κάτω ένα μπλόκο έκανε έλεγχο στον κλέφτη και διαπίστωνε οτι είναι κλεμμένο το μηχανάκι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zak majol

zak majol


Αριθμός μηνυμάτων : 268
Ηλικία : 46
Τόπος : under the water/Πειραιάς
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: suzuki vstrom 650abs

ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ   ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι Ιαν 22 2008, 16:00

Συμφωνείς δηλαδη???????????????????????????????????????????????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
deusxt

deusxt


Αριθμός μηνυμάτων : 138
Ηλικία : 53
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: Στρουμπουλήτα

ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ   ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι Ιαν 22 2008, 16:06

σε περιπτωση που είναι αληθεια θα εχουμε γυρισει αλλα 30 χρονια πίσω.
Και θα εχουμε αλλαξει και ήπειρο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
spypetr

spypetr


Αριθμός μηνυμάτων : 485
Ηλικία : 50
Τόπος : Θεσσαλονίκη-κέντρο απόκεντρο
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: Triumph Daytona 955i

ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ   ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι Ιαν 22 2008, 16:07

Και εγώ όταν βλέπω ασφάλεια και αστυνομία μαζεμένους, έτοιμοι για χτύπημα, αισθάνομαι μεγάλη ασφάλεια.Razz

Αλήθεια γιατί συνήθως χτυπάν αθώους πολίτες?
Αλήθεια γιατί δεν αισθάνομαι ασφάλεια για το σπίτι μου και τη μηχανή μου?

Ο ρόλος της αστυνομίας είναι πολύ συγκεκριμένος για όσους δεν κατάλαβαν.
Και αυτός είναι η διαφύλαξη της τάξης.
Δεν μπορεί να γίνονται πορείες που να αναστατώνουν την τάξη.
Δεν μπορουν να μένουν απροστάτευτοι οι προστάτες της τάξης (υπουργοί και διάφοροι....)
Ε, να μη μαζέψουμε και κανά φράγκο από καμιά κλήση?
Και κανέναν αλητήριο που κυκλοφοράει με μαλιά και είναι ύποπτος, να μην τον τρομάξουμε λίγο, τρομοκρατώντας έτσι ολόκληρη την κοινωνία?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://spypetr.blogspot.com/
zak majol

zak majol


Αριθμός μηνυμάτων : 268
Ηλικία : 46
Τόπος : under the water/Πειραιάς
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: suzuki vstrom 650abs

ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ   ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι Ιαν 22 2008, 16:16

Στατιστικά να προσθέσω Σπύρο το εξής...14000 όργανα τάξεως υπηρετούν στην Αθήνα!10000 φυλάνε στόχους(πολυεθνικές πρεσβείες κλπ)Αστυνόμευση λοιπόν γιοκ.Και αφού εκτιναχθεί η εγκληματικότητα στα ύψη φτάνουμε στο σημείο να δικαιολογούμε(!!!) τέτοιες μεθόδους παρακράτους!Δεν είναι το πρώτο περιστατικό.Στην Αθήνα έχει ξαναγίνει και μην μιλήσουμε για τους Πακιστανούς που ανέφερε ο Φιωτάκης καθώς εκεί το αίσχος είναι μεγαλύτερο.Αφήσανε ξένες υπηρεσίες να αλωνίσουν και μετά συλλάβανε τον πρόεδρο της Πακιστανικής κοινότητας που το κατείγγειλε ώς δουλέμπορο.Άν αυτό δεν είναι τρομοκρατία για να κλείσουν στόματα τότε τι είναι?
όσο για τα κλεφτρόνια που μπορεί να κλέψουν την μηχανή σου μούλτι να ξέρεις ότι θα την περάσουν απο όλα τα μπλόκα αρκεί να φοράνε κράνος.Άν δεν υπάρχει εμφανείς λόγος για κλήση η τροχαία ΔΕΝ ασχολείται(στο 90% των περιπτώσεων...μην τσουβαλιάζουε κιόλας)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
apostat

apostat


Αριθμός μηνυμάτων : 502
Ηλικία : 62
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: Honda VFR800

ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ   ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι Ιαν 22 2008, 16:17

spypetr έγραψε:
Και κανέναν αλητήριο που κυκλοφοράει με μαλιά και είναι ύποπτος, να μην τον τρομάξουμε λίγο, τρομοκρατώντας έτσι ολόκληρη την κοινωνία?

Για πολλούς "ευυπόληπτους" πολίτες, αυτό είναι δείγμα ότι η αστυνομία κάνει καλά την δουλειά της, και κάθε άλλο παρά τους τρομοκρατεί...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Japanian




Αριθμός μηνυμάτων : 140
Ηλικία : 52
Τόπος : Περιστέρι City
Registration date : 17/01/2008

My Bike
Μοτό:

ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ   ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι Ιαν 22 2008, 16:26

Συγγνώμη αλλά νόμιζα ότι εδω είναι moto forum κι οχι κάτι σαν το indymedia.Υπάρχει λόγος να δημοσιευονται τέτοια εδώ μέσα ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zak majol

zak majol


Αριθμός μηνυμάτων : 268
Ηλικία : 46
Τόπος : under the water/Πειραιάς
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: suzuki vstrom 650abs

ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ   ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι Ιαν 22 2008, 16:34

Στο επικαιρότητα το βάλαμε.¨Αραξε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lskostas

lskostas


Αριθμός μηνυμάτων : 73
Ηλικία : 44
Registration date : 14/01/2008

ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ   ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι Ιαν 22 2008, 16:36

Εγω απλα θα πω την γνωμη μου και σ οποιον αρεσει.
Θεωρω πολυ πιο καθαρο και δημοκρατικο εναν ανθρωπο που σπαει καμερες
παρα εναν χαρτογιακα που παιρνει "σπιτια" απο μεροκαματιαρηδες εχοντας την ευλογια του κρατους.Η πρωτη πραξη ειναι παρανομη μονο με βασει την θεσμοθετημενη
παρανομια του κρατους...Ηθικα ειναι δημοκρατικοτερη και δικαιολογημενη σε μεγαλο ποσοστο.




Φυσικα και δεν μπορουμε να διασταυρωσουμε το περιστατικο αλλα στην Ελλαδα ζουμε,εχουμε ματακια και βλεπουμε τι γινεται γυρω μας.

Και οι φοιτητες εβγαιναν και εγωνιζοντουσαν για "Δωρεαν Παιδεια"...
Πως τους συμπεριφερονταν ας τ αφησουμε καλυτερα.

Απλα το κρατος εχει αποθρασυνθει ΕΝΤΕΛΩΣ και σιγουρα γι αυτο φταιμε κι εμεις
οι πολιτες που δεν ξερουμε τα δικαιωματα μας...και που δεν απανταμε μαζικα.


Το ψαρι βρωμαει απ το κεφαλι...δεν μπορειτε να φανατστειτε τι βρωμια υπαρχει
μεσα σε πολιτικους κυκλους(Δυστυχως τα εχω ακουσει με τ αυτια μου)

Πιστευω οτι η διαφθορα σε δημοσιους υπαλληλους(οχι μονο αστυνομικους)αρχιζει
απο ψηλα και διαβρωνει με τον καιρο...πρεπει να εισαι πολυ δυνατος σαν χαρακτηρας να μην αλλαξεις.Δεν δινω συγχωροχαρτι ομως σε κανεναν γιατι
υπαρχουν και ατομα που αντιστεκονται ακομα...και δεν βουτουν το δακτυλο στο μελι.
ki οποιος καταλαβε...καταλαβε cheers.gi
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MouziS

MouziS


Αριθμός μηνυμάτων : 45
Ηλικία : 39
Τόπος : Αθηνα(καλλιθεα) - Καρδιτσα
Registration date : 15/01/2008

My Bike
Μοτό: daytona 955i

ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ   ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι Ιαν 22 2008, 16:36

zak majol έγραψε:
MouziS έγραψε:
ωραια κ γιατι δεν παει να το καταγγειλει...ποσα τυπου Χ5 bmw εχει η αστυνομια...τον απηγαγαν στην μεση της αθηνας κ δεν ειδε κανεις τιποτα...κ κοροιδευουμε τους μπατσους μετα... clapping. doh.
το έχει καταγγείλει φίλε...ξαναδιάβασε την είδηση...και ΔΕΝ έγινε στην Αθήνα.
κουράζομαι να εξηγώ τα αυτονόητα..στο κάτω κάτω ο καθένας έχει τα βίτσια του.Άν σας αρέσει αυτό ...πάσο.
Απο το τι παραδίδεις στην επόμενη γενιά κρίνεσαι ως άνθρωπος και εμεις απ ότι φαίνεται θα παραδώσουμε τραμπουκισμό(για μένα)

αυτο εδω που μας μεταφερεις ειναι μια ανωνυμη αναφορα ..με το να καταγγειλει εννοω να παει με δικηγορους στα κεντρικα της αστυνομιας κ να κανει μηνυση κατα αγνωστων με οτι στοιχεια εχει...να κανει καταγγελια στα καναλια κ να δωσει κ το ονομα του κ ολα ...εσυ τον ξερεις η το βρηκες ενθετακι σε κανα αλλο φορουμ...?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MouziS

MouziS


Αριθμός μηνυμάτων : 45
Ηλικία : 39
Τόπος : Αθηνα(καλλιθεα) - Καρδιτσα
Registration date : 15/01/2008

My Bike
Μοτό: daytona 955i

ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ   ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι Ιαν 22 2008, 16:38

lskostas έγραψε:
Εγω απλα θα πω την γνωμη μου και σ οποιον αρεσει.
Θεωρω πολυ πιο καθαρο και δημοκρατικο εναν ανθρωπο που σπαει καμερες
παρα εναν χαρτογιακα που παιρνει "σπιτια" απο μεροκαματιαρηδες εχοντας την ευλογια του κρατους.Η πρωτη πραξη ειναι παρανομη μονο με βασει την θεσμοθετημενη
παρανομια του κρατους...Ηθικα ειναι δημοκρατικοτερη και δικαιολογημενη σε μεγαλο ποσοστο.




Φυσικα και δεν μπορουμε να διασταυρωσουμε το περιστατικο αλλα στην Ελλαδα ζουμε,εχουμε ματακια και βλεπουμε τι γινεται γυρω μας.

Και οι φοιτητες εβγαιναν και εγωνιζοντουσαν για "Δωρεαν Παιδεια"...
Πως τους συμπεριφερονταν ας τ αφησουμε καλυτερα.

Απλα το κρατος εχει αποθρασυνθει ΕΝΤΕΛΩΣ και σιγουρα γι αυτο φταιμε κι εμεις
οι πολιτες που δεν ξερουμε τα δικαιωματα μας...και που δεν απανταμε μαζικα.


Το ψαρι βρωμαει απ το κεφαλι...δεν μπορειτε να φανατστειτε τι βρωμια υπαρχει
μεσα σε πολιτικους κυκλους(Δυστυχως τα εχω ακουσει με τ αυτια μου)

Πιστευω οτι η διαφθορα σε δημοσιους υπαλληλους(οχι μονο αστυνομικους)αρχιζει
απο ψηλα και διαβρωνει με τον καιρο...πρεπει να εισαι πολυ δυνατος σαν χαρακτηρας να μην αλλαξεις.Δεν δινω συγχωροχαρτι ομως σε κανεναν γιατι
υπαρχουν και ατομα που αντιστεκονται ακομα...και δεν βουτουν το δακτυλο στο μελι.
ki οποιος καταλαβε...καταλαβε cheers.gi

_hi
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zak majol

zak majol


Αριθμός μηνυμάτων : 268
Ηλικία : 46
Τόπος : under the water/Πειραιάς
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: suzuki vstrom 650abs

ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ   ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι Ιαν 22 2008, 16:40

MouziS έγραψε:

αυτο εδω που μας μεταφερεις ειναι μια ανωνυμη αναφορα ..με το να καταγγειλει εννοω να παει με δικηγορους στα κεντρικα της αστυνομιας κ να κανει μηνυση κατα αγνωστων με οτι στοιχεια εχει...να κανει καταγγελια στα καναλια κ να δωσει κ το ονομα του κ ολα ...εσυ τον ξερεις η το βρηκες ενθετακι σε κανα αλλο φορουμ...?
ΤΟ έχει καταγγείλει .Από την δικηγορική ένωση Ηρακλείου διέρευσε αυτή καταγγελία...

lskostas +650
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MouziS

MouziS


Αριθμός μηνυμάτων : 45
Ηλικία : 39
Τόπος : Αθηνα(καλλιθεα) - Καρδιτσα
Registration date : 15/01/2008

My Bike
Μοτό: daytona 955i

ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ   ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι Ιαν 22 2008, 16:43

zak majol έγραψε:
MouziS έγραψε:

αυτο εδω που μας μεταφερεις ειναι μια ανωνυμη αναφορα ..με το να καταγγειλει εννοω να παει με δικηγορους στα κεντρικα της αστυνομιας κ να κανει μηνυση κατα αγνωστων με οτι στοιχεια εχει...να κανει καταγγελια στα καναλια κ να δωσει κ το ονομα του κ ολα ...εσυ τον ξερεις η το βρηκες ενθετακι σε κανα αλλο φορουμ...?
ΤΟ έχει καταγγείλει .Από την δικηγορική ένωση Ηρακλείου διέρευσε αυτή καταγγελία...

lskostas +650

απλως με παραξενευει που δεν εγινε βουκινο ατ καναλια....τελοσπαντων...στη χωρα που ζουμε ολα γινονται... blink.g
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GFiotakis

GFiotakis


Αριθμός μηνυμάτων : 589
Ηλικία : 58
Τόπος : Αθήνα - Περιστερι
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: aprilia:Pegaso 650

ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ   ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι Ιαν 22 2008, 16:52

MouziS έγραψε:


απλως με παραξενευει που δεν εγινε βουκινο ατ καναλια....τελοσπαντων...στη χωρα που ζουμε ολα γινονται... blink.g
εχουμε τις τσοντες του ζαχοπουλου τωρα και το καβγα μακη θεμου
με αυτα τα "φαιδρα" θα σχοληθουνε τα καναλια τωρα ???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gfiotakis.gr
NikosCB

NikosCB


Αριθμός μηνυμάτων : 320
Ηλικία : 42
Τόπος : AΘΗΝΑ
Registration date : 13/01/2008

My Bike
Μοτό: Hayabusa

ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ   ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι Ιαν 22 2008, 17:30

Παράθεση :
Συγγνώμη αλλά νόμιζα ότι εδω είναι moto forum κι οχι κάτι σαν το indymedia.Υπάρχει λόγος να δημοσιευονται τέτοια εδώ μέσα ?

Απο την αρχη ηθελα να το πω. Το γεγονος δεν το χερω και απο την αρχη ειπα οτι ειμαι επιφυλακτικος με την πληροφορια. Ο καθε ενας εχει τις αποψεις του αλλα βαρεθηκα να ασχολουμε-συζηταω με-για τους μπατσους. Τετοια γινονται καθε μερα, καθε μερα δεν φτανει που τα λουζομαστε απο τηλεοραση και εφημεριδες, θα τα λουζομαστε και εδω?


Έχει επεξεργασθεί από τον/την στις Τρι Ιαν 22 2008, 17:37, 3 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MouziS

MouziS


Αριθμός μηνυμάτων : 45
Ηλικία : 39
Τόπος : Αθηνα(καλλιθεα) - Καρδιτσα
Registration date : 15/01/2008

My Bike
Μοτό: daytona 955i

ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ   ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι Ιαν 22 2008, 17:32

GFiotakis έγραψε:
MouziS έγραψε:


απλως με παραξενευει που δεν εγινε βουκινο ατ καναλια....τελοσπαντων...στη χωρα που ζουμε ολα γινονται... blink.g
εχουμε τις τσοντες του ζαχοπουλου τωρα και το καβγα μακη θεμου
με αυτα τα "φαιδρα" θα σχοληθουνε τα καναλια τωρα ???

ετσι παει δεν το ξερεις το συστημα...μπροστα στο ασφαλιστικο το θεμα με το ζαχοπουλο ηταν φαιδρο...παπ...εφυγε το ενδιαφερον του κοσμου απο το ασφαλιστικο (κ σε περιοδο αναβρασμου)..μπροστα στο θεμα του ζαχοπουλου το θεμα μετα ρηξης θεμου-μακη ηταν φαιδρο...παπ...αντι να ασχοληθουμε με το αποβρασμα κ το μεγαλυτερο σκανδαλο της τελευταιας 10ετιας ,ασχολουμαστε με την κοντρα δυο δημοσιογραφων...θα μου πεις η κοντρα αφορα το σκανδαλο αλλα πιστεψε με επιτηδες το κανουν για ναριξουν σταχτυ στα ματια ολων...γι'αυτο λεω ψαχνουν να βρουν ειδηση για μην ασχοληθει ο κοσμος με τα χαλια τους κ να την βγαλουν οπως παντα καθαρη...κ οπως ειμαστε προβατα εμεις να ακολουθησουμε...
οποτε μια τετοια ειδηση με απαγωγη αναρχικου θα κανουν την προσευχη τους να ερθει...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
deusxt

deusxt


Αριθμός μηνυμάτων : 138
Ηλικία : 53
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: Στρουμπουλήτα

ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ   ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι Ιαν 22 2008, 17:36

MouziS έγραψε:
GFiotakis έγραψε:
MouziS έγραψε:


απλως με παραξενευει που δεν εγινε βουκινο ατ καναλια....τελοσπαντων...στη χωρα που ζουμε ολα γινονται... blink.g
εχουμε τις τσοντες του ζαχοπουλου τωρα και το καβγα μακη θεμου
με αυτα τα "φαιδρα" θα σχοληθουνε τα καναλια τωρα ???

ετσι παει δεν το ξερεις το συστημα...μπροστα στο ασφαλιστικο το θεμα με το ζαχοπουλο ηταν φαιδρο...παπ...εφυγε το ενδιαφερον του κοσμου απο το ασφαλιστικο (κ σε περιοδο αναβρασμου)..μπροστα στο θεμα του ζαχοπουλου το θεμα μετα ρηξης θεμου-μακη ηταν φαιδρο...παπ...αντι να ασχοληθουμε με το αποβρασμα κ το μεγαλυτερο σκανδαλο της τελευταιας 10ετιας ,ασχολουμαστε με την κοντρα δυο δημοσιογραφων...θα μου πεις η κοντρα αφορα το σκανδαλο αλλα πιστεψε με επιτηδες το κανουν για ναριξουν σταχτυ στα ματια ολων...γι'αυτο λεω ψαχνουν να βρουν ειδηση για μην ασχοληθει ο κοσμος με τα χαλια τους κ να την βγαλουν οπως παντα καθαρη...κ οπως ειμαστε προβατα εμεις να ακολουθησουμε...
οποτε μια τετοια ειδηση με απαγωγη αναρχικου θα κανουν την προσευχη τους να ερθει...
και λες εσυ τωρα οτι δεν εχει σχεση με τα δημογραφκά του μεγαλυτερου ποσοστου που παρακολουθει ειδησεις?

Αμα ηταν να ενδιαφεροταν ο κοσμος για τα πραγματα που πραγματικα εχουν σημασία πως θα ζουσε το σταρ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MouziS

MouziS


Αριθμός μηνυμάτων : 45
Ηλικία : 39
Τόπος : Αθηνα(καλλιθεα) - Καρδιτσα
Registration date : 15/01/2008

My Bike
Μοτό: daytona 955i

ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ   ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι Ιαν 22 2008, 17:41

deusxt έγραψε:
MouziS έγραψε:
GFiotakis έγραψε:
MouziS έγραψε:


απλως με παραξενευει που δεν εγινε βουκινο ατ καναλια....τελοσπαντων...στη χωρα που ζουμε ολα γινονται... blink.g
εχουμε τις τσοντες του ζαχοπουλου τωρα και το καβγα μακη θεμου
με αυτα τα "φαιδρα" θα σχοληθουνε τα καναλια τωρα ???

ετσι παει δεν το ξερεις το συστημα...μπροστα στο ασφαλιστικο το θεμα με το ζαχοπουλο ηταν φαιδρο...παπ...εφυγε το ενδιαφερον του κοσμου απο το ασφαλιστικο (κ σε περιοδο αναβρασμου)..μπροστα στο θεμα του ζαχοπουλου το θεμα μετα ρηξης θεμου-μακη ηταν φαιδρο...παπ...αντι να ασχοληθουμε με το αποβρασμα κ το μεγαλυτερο σκανδαλο της τελευταιας 10ετιας ,ασχολουμαστε με την κοντρα δυο δημοσιογραφων...θα μου πεις η κοντρα αφορα το σκανδαλο αλλα πιστεψε με επιτηδες το κανουν για ναριξουν σταχτυ στα ματια ολων...γι'αυτο λεω ψαχνουν να βρουν ειδηση για μην ασχοληθει ο κοσμος με τα χαλια τους κ να την βγαλουν οπως παντα καθαρη...κ οπως ειμαστε προβατα εμεις να ακολουθησουμε...
οποτε μια τετοια ειδηση με απαγωγη αναρχικου θα κανουν την προσευχη τους να ερθει...
και λες εσυ τωρα οτι δεν εχει σχεση με τα δημογραφκά του μεγαλυτερου ποσοστου που παρακολουθει ειδησεις?

Αμα ηταν να ενδιαφεροταν ο κοσμος για τα πραγματα που πραγματικα εχουν σημασία πως θα ζουσε το σταρ?

την πρωτη σου ερωτηση δεν την καταλαβα...
η δευτερη που κολλαει?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Domus




Αριθμός μηνυμάτων : 39
Ηλικία : 49
Τόπος : SaLLLLLLLLLLLonika
Registration date : 12/01/2008

ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ   ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι Ιαν 22 2008, 17:51

Zak... Το πώς το δουλεύω kaaaala. δεν πιστεύω να σε ενδιαφέρει.
Απο την στιγμή που δεν καταλαβένεις τα γραφόμενα μου και το στυλ αλλα και το που μπήκε το σχετικό kaaaala. τότε ότι και να αναφέρω και ότι και να γράψω ίσως είναι γραφικό.
Απλά για τους τύπους το kaaaala. δεν πήγε ούτε στα γραφώμενα σου ούτε σε αυτά που εννοείς. Μπήκε σε αυτά που έγραψα εγώ για την "προσωπική μου απαγωγή". Μια συγνώμη δεν θα έβλαπτε κανένα πιστεύω. Αν πάλι θεωρείς οτι με αυτό που έγραψες για μένα δεν χρείαζεται συγνώμη, τότε συγνώμη απο μένα που τα βλέπω τα πράγματα λάθος. Απλά έχω μάθει όταν κάνω ενα λάθος δημόσια, να ζητάω αν έχω αδικό συγνώμη.
_hi
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΑΠΑΓΩΓΗ ΑΝΑΡΧΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛ.ΑΣ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 6Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
mybike v. 2.0... η επιστροφή fun - moto - fun :: ΚΟΙΝΩΝΙΑ :: Επικαιρότητα-
Μετάβαση σε: