mybike v. 2.0... η επιστροφή fun - moto - fun
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


mybike v. 2.0... η επιστροφή fun - moto - fun
 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεσηΠροβολή Νέων Μηνυμάτων

 

 Από ΚΤΕΟ θα περάσουν 1,5 εκατομμύριο δίκυκλα

Πήγαινε κάτω 
+13
Sieche
soulnick
agarwaen
veligekas
MouziS
Vampire
zak majol
NR750
Nikker1985
apostat
capo998
deusxt
koyrsaros_gr
17 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
spypetr

spypetr


Αριθμός μηνυμάτων : 485
Ηλικία : 50
Τόπος : Θεσσαλονίκη-κέντρο απόκεντρο
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: Triumph Daytona 955i

Από ΚΤΕΟ θα περάσουν 1,5 εκατομμύριο δίκυκλα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Από ΚΤΕΟ θα περάσουν 1,5 εκατομμύριο δίκυκλα   Από ΚΤΕΟ θα περάσουν 1,5 εκατομμύριο δίκυκλα - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ Ιαν 24 2008, 02:14

Και εγώ το μέτρο το βρίσκω θετικό και το αντίτιμο όχι μεγάλο, πολύ φυσιολογικό θα έλεγα.

Το θέμα είναι άλλο όμως.
Κατά πόσο τα ΚΤΕΟ για μηχανές γίνονται για την ενίσχυση των ιδιωτικών ΚΤΕΟ, ύστερα από ποιες διαβουλεύσεις και προς το συμφέρον ποιων?

Και κατά πόσο τα χαρχάλια μηχανάκια (ίσως και σπασμένα-βλέπε BMW _zeppelin) και διάφορα άλλα διαλυμένα (δες Aprilia) θα πάρουν έγκριση από ΚΤΕΟ, χωρίς το παραπανίσιο αντίτιμο (βλέπε λάδωμα)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://spypetr.blogspot.com/
zak majol

zak majol


Αριθμός μηνυμάτων : 268
Ηλικία : 46
Τόπος : under the water/Πειραιάς
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: suzuki vstrom 650abs

Από ΚΤΕΟ θα περάσουν 1,5 εκατομμύριο δίκυκλα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Από ΚΤΕΟ θα περάσουν 1,5 εκατομμύριο δίκυκλα   Από ΚΤΕΟ θα περάσουν 1,5 εκατομμύριο δίκυκλα - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ Ιαν 24 2008, 02:22

IASON έγραψε:
Ki egw symfwnw.An kai to ladwma 8a paei synnefo ki edw
Νομίζω φίλε ότι τουλάχιστον κάτι παρτάλια-παπάκια(ντελίβερι,κούριερ κλπ)δεν θα συμφέρει να λαδώσουν...
απ την άλλη εξαρτάται την ταρίφα στο λάδωμα...δεν ξέρω,άγνωστες οι βουλές των Ελλήνων...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Black Hornet

Black Hornet


Αριθμός μηνυμάτων : 473
Ηλικία : 50
Τόπος : Keratsini City
Registration date : 12/01/2008

My Bike
Μοτό: Yamaha Fazer600 S2/abs

Από ΚΤΕΟ θα περάσουν 1,5 εκατομμύριο δίκυκλα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Από ΚΤΕΟ θα περάσουν 1,5 εκατομμύριο δίκυκλα   Από ΚΤΕΟ θα περάσουν 1,5 εκατομμύριο δίκυκλα - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ Ιαν 24 2008, 02:26

Συμφωνό και εγώ οτί το λάδομα θα έχει να κάνει γενικά με μικρού κιβυσμού μηχανάκια τώρα στα μεγάλου κιβισμού δεν νομίζω να υπάρχει ιδιέτερο πρόβλημα.....

Το μεγάλο ερώτημα είναι ομώς χρειαζόμαστε ΚΤΕΟ για τις μηχανές τελικά???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Από ΚΤΕΟ θα περάσουν 1,5 εκατομμύριο δίκυκλα
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
mybike v. 2.0... η επιστροφή fun - moto - fun :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ :: Γενική συζήτηση-
Μετάβαση σε: